Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

топ новина гражданска отговорност

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    събират данни за другата година, за да видят какво още да включат като критерии
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #32
      zgabrovski написа:
      Най вероятно си правят база от данни и искат да си подготвят инфо
      А нямат право
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #33
        извинете ме за невежеството... но нали тази работа важи само за Алианц...?
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #34
          колкото и да евтино няма да я направя там тая гражданска,за какво им е тази информация,още малко ще искат да се пише дали е*** в колата и за колко време го правиш,неможе да няма уловкапри птп ако ти си виновен да е кажат "плащай на ДЗИ(примерно) за направените щети "

          Коментар


            #35
            Re

            На мен днес ми сметнаха в Алианц 295лв. гражданска и май няма да я правя там, а за баща ми е 71лв!
            Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

            Коментар


              #36
              В ДЗИ бланката е същата (т.е. със същите полета)... Ако става дума за законност това с пола Мъж/Жена си е жива дискриминация, а БГ има закон от около година (?) която забранява какъвто и да е вид дискриминация! Това, че има някой жени дето не могат изобщо да карат не означава, че другите които карат перфектно трябва да плащат с 10лв отгоре..Като погледенете и как се изчислява стажа и "къде" ще карате колата си (според регистрационния номер) ви ставя ясно за каква пародия си говорим...
              FIAT Marea 1.9 JTD HLX

              Коментар


                #37
                Crusader написа:
                saa27 написа:
                Относно Витоша и аз съм съгласен. А относно ниските цени на застраховката има един факт който малко ме притеснява. Ако незнаете най голямото разходно перо на една застрахователна фирма е гражданската отговорност т.е. плащат най-много щети по нея и има голямя вероятнист некои от компаниите да фалират заради това, а тогава ако сте причинили някаква щета се получава много лошо - ще трябва да си я плащаш сам. Заради това беше сложена тази долна граница на ценат, за да не се стига то такова положение.
                Я ми посочи поне един пример когато са платили някаква съществена сума на някого по застраховка гражданска отговорност, щото аз 12 години съм шофьор и такова чудо не съм виждал, мен ако питате това е чиста проба рекет от страна на държавата в полза на застрахователите /защо ли го правят /. Колеги търсете най-ефтиния вариант на ГО и имайте в предвид че доста Ви лъжат с това "Ако нямам застаховка щетите ще платя аз" - иам си съд той решава кой какво ще плати. Не ми се слушат глупостите на застахователи, де да не ме спираха куките и да не ми пишеха актове щяхте да видите дали щах да имам ГО
                Имах 2 години трудив стаж като касиер в застрахователна компания и сам изплащал тотална щета около 30 000.00 лв по гражданска отговорност. Белята става ведъж ама като стане после неща да си скуба косите и да плащам чужда кола сумати и години. Относно цените и аз искам да са ниски но сам сагласен да дам 140лв и да ми е мирна главата.

                Коментар


                  #38
                  За 38 години зад волана за щастие до сега нямам никакво произшедствие и до сега и 1 лв не съм получавал обещетение. Така че мен напълно ме удолетворява ниската цена. Днеска ходих до Алианц да проуча как е и утре отивам там да се застраховам .За Пунтото е 41лв а за Мерцедеса 54лв :D Така че евала на Алианца.
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    #39
                    коцев написа:
                    За 38 години зад волана за щастие до сега нямам никакво произшедствие и до сега и 1 лв не съм получавал обещетение. Така че мен напълно ме удолетворява ниската цена. Днеска ходих до Алианц да проуча как е и утре отивам там да се застраховам .За Пунтото е 41лв а за Мерцедеса 54лв :D Така че евала на Алианца.
                    Ужасно е като се замисля че иначе щаха да те осурвакат с 360 лв без да се замислят! Тва е най-гадното на нашата държава - създаваните от нея монополи в полза на групировките!
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #40
                      А какво да кажем за около 600 лв (за тази година) пълно автокаско плюс близо 300 лв гражданска отговорност (ако си бях платил за таква в Алианц) - всяка година?Ето на това се казва обир според мен!
                      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                      Коментар


                        #41
                        Е те явно тия в Алианц са си заплюли сегмента от хора на средна възраст със семейства, за които дават тия цени за които и коцев пише. А за по-младите явно дават високи цени, но това си е техен бизнес и твой избор. Добрата новина е че сега вече има избор, има различни цени, на мен ми настръхват косите като си помисля че за двата ми фиата , без нито едно изплатено обезщетение по ГО заради мен или жена ми щяха да търсят 360 лв, честно дори се бях замислил дали изобщо да правя гражданска или да правя едномесечна за януари и после - каквото стане... Добре че ги отмениха тия прагове, това е правилна стъпкла в посока Европа на където уж вървим...
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #42
                          saa27 написа:
                          Crusader написа:
                          saa27 написа:
                          Относно Витоша и аз съм съгласен. А относно ниските цени на застраховката има един факт който малко ме притеснява. Ако незнаете най голямото разходно перо на една застрахователна фирма е гражданската отговорност т.е. плащат най-много щети по нея и има голямя вероятнист некои от компаниите да фалират заради това, а тогава ако сте причинили някаква щета се получава много лошо - ще трябва да си я плащаш сам. Заради това беше сложена тази долна граница на ценат, за да не се стига то такова положение.
                          Я ми посочи поне един пример когато са платили някаква съществена сума на някого по застраховка гражданска отговорност, щото аз 12 години съм шофьор и такова чудо не съм виждал, мен ако питате това е чиста проба рекет от страна на държавата в полза на застрахователите /защо ли го правят /. Колеги търсете най-ефтиния вариант на ГО и имайте в предвид че доста Ви лъжат с това "Ако нямам застаховка щетите ще платя аз" - иам си съд той решава кой какво ще плати. Не ми се слушат глупостите на застахователи, де да не ме спираха куките и да не ми пишеха актове щяхте да видите дали щах да имам ГО
                          Имах 2 години трудив стаж като касиер в застрахователна компания и сам изплащал тотална щета около 30 000.00 лв по гражданска отговорност. Белята става ведъж ама като стане после неща да си скуба косите и да плащам чужда кола сумати и години. Относно цените и аз искам да са ниски но сам сагласен да дам 140лв и да ми е мирна главата.
                          Брей, че тя се охарчила твойта компания бе, цели 30 бона за 2 години сукане на милиони от водачите. Бах мааму и аз искам да съм застаховател, че то те работят на 500% печалба бе. Накъде видях статистика, че миналата година застахователите са глътнали 120 000 000 /видя ли колко са нулите/ а са изплатили 20 000 000 /това не го вярвам, по скоро са 200 000/. Даже ся кът се замисля не са 500% а са 600% печалбата им. И за кво да палшам аз - за офиси, коли и цици /силиконови/ на любовниците на "застахователите".Майната им, аз ще си търся най-ниската цена, а тя за сега е 71 лв. не е 180-те дето ми ги искаха преди месец, но аз ще почакам и ма още 20-тина дни, те /застрахователите ще се цакат още
                          Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                          Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                          Коментар


                            #43
                            Един въпрос: За инвалиди има ли някакви отстъпки за ГО??
                            1997 Brava 1.6, 16V

                            Коментар


                              #44
                              коцев написа:
                              За 38 години зад волана за щастие до сега нямам никакво произшедствие и до сега и 1 лв не съм получавал обещетение. Така че мен напълно ме удолетворява ниската цена. Днеска ходих до Алианц да проуча как е и утре отивам там да се застраховам .За Пунтото е 41лв а за Мерцедеса 54лв :D Така че евала на Алианца.
                              здравеите колеги днес си направих застраховка гражданска отговорност в алианс автомобила ми е с двигател 1581 к.с. за цялата година цената е 51 лв. мисля че тази информация ще ви бъде в полза.
                              Явно софианци пак духаме супата, пардон.29г. семеен, без ПТП за последните 3 години - 129 лв!!!Що така бе, и аз искам 51 лв.
                              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                              Коментар


                                #45
                                vesko написа:
                                коцев написа:
                                За 38 години зад волана за щастие до сега нямам никакво произшедствие и до сега и 1 лв не съм получавал обещетение. Така че мен напълно ме удолетворява ниската цена. Днеска ходих до Алианц да проуча как е и утре отивам там да се застраховам .За Пунтото е 41лв а за Мерцедеса 54лв :D Така че евала на Алианца.
                                здравеите колеги днес си направих застраховка гражданска отговорност в алианс автомобила ми е с двигател 1581 к.с. за цялата година цената е 51 лв. мисля че тази информация ще ви бъде в полза.
                                Явно софианци пак духаме супата, пардон.29г. семеен, без ПТП за последните 3 години - 129 лв!!!Що така бе, и аз искам 51 лв.
                                според мен е нормално твоята го да бъде 129 лв. все пак софия е по голям град от стара загора а един от критериите на алианц е колкото е по малко населеното място толкова по малко плащаш затова моята го е 51 лв. а преди два дена някои колеги си мислеха че си правя меитап така е когато има конкуренция цените падат 2005 г. го беше 95 лв. -20лв годишен преглед-20лв гориво(това го даваха бонус)остават 55лв го............
                                tempra 1,6

                                Коментар

                                Working...
                                X