Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може би смяна на амортисьори ?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Може би смяна на амортисьори ?!?

    Като свалях летните гуми и на предна лява видях че целия амортисьор е в масло, явно е изпуснал от студа, та мисълта ми е дали трябва да се сменя че в момента нямам 200 лева за 2 амортисьора, пък и не искам да ги махам оригиналните. Един познат казва че можело да се смени само пълнителя или нещо такова
    Fiat Bravo 1.4 12v

    #2
    Колкото пъти съм ги давал за ремонт ме е било яд после. Издържат няколко месеца преди пак да изпуснат, а и на твоето Bravo има играчка по сваляне/поставяне(50лв.), ако са предни, сложи и ремонт на амортисьора(30лв.) и после, че единия закрепен, пък дригия не... в крайна сметка ще ти излезе по евтино, но на фона на комплект маслени за 130лв. с година гаранция + около 50лв. за смяната. Откъдето и да го погледнеш не си струва. Има някакъв смисъл като си сложиш новите да дадеш старите за ремонт за резерв.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      А дали ще мога да я карам така поне още 1 месец понеже сега покрай празниците се отварят прекалено много разходи
      Fiat Bravo 1.4 12v

      Коментар


        #4
        натискаш силно калника към земята и пускашако колата се качи нагоре и после заеме нормална позиция - ОКако се разклати 2-3 пъти нагоре-надолу - смяна, естествено и двата преднине е фатално да изчакаш, но от това зависи сигурността ти...спиране, завиване...така че карай внимателно
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          аз ще ти кажа какво може да стане колега..карах 2 месеца с изпуснали амортисьори...преебах гумите и ги хвърлих на боклука. хубави зимни гуми бяха и се изядоха...иди при христо хит-ко и му поискаи оригинални амортисьори те са по 70-90 лв парчето и карат около 90.000 км по български пътища..знам защото имах такива карах ги толкова и влезнах в една хубава поредна дупка и до там бяха...90 лв за 90.000 км при условие че хубавите марки карат пак толкова...www.axm-auto.comтой е наш човек
          фиат браво 1.4 12в
          фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

          Коментар

          Working...
          X