Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Stilo написа:
    Късно виждам темата, защото не съм влизал отдавна във форума, но Stilo е колата!Поне за мен - жената и детето се чувстват добре в нея - на сме малки хора - по 180 сантиметра сме отпред - отзад има място да още толкова - ширината е като на Пасат от 1990-та година. Возил съм 3-ма големи и 2 деца - и МЕН - мястото е достатъчно. Багажника е спорен - зависи какво ще караш - аз слизам от Комби - Рено НЕВАДА и вече нося само по 3-4 куфара (чанти отзад). Е печка и хладилник не съм карал със Stilo-то - (няма и да карам). За жалост ни се наложи да пробваме и еърбезите - само предните де! Работят. Още е в сервиза, но до месец ще е готова. Сервиза чака частите 30 дена. Няма много неща за тях, но това е при всички нови модели. Невероятно здрава кола е - слеч челен удар в Мерцедес със 70 км/ч се прибрахме на собствен ход от Ботевград - само дето вид нямаше - (и еърбези).Препоръчвам ти я от все сърце - няма да сбъркаш.
    ееее супер мнение мерси много :P :P :P :P е тва се искаше...ако има още горди собственици нека споделят :P

    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
    Добло 02' 1.9 D- ех
    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

    Коментар


      #17
      имам стило 1.9 jtd 2 вратиза сега не ми създава грижи .багажника не е много голям да знаешколата има малко меко окачване и се накланя по завоите .въпреки това е стабилнаклиренса е малък и трябва да се внимава (мойта вече я халосах няколко пъти)резервоара е пред задния мост и е пластмасов така че пак вниманиеза двигателя какво да говорим -MASTERPIECE само не знам колко ще е издържлив . сега съм на 80000 -няма проблемине знам как стои въпроса с частите ама май не е много добре работата.вътре нищо не скърца и трака .за простора в купето мога да кажа че със сигурнаст е по широка от вектра Б примернопо форумите се оплакват че волана тегли малко на ляво(електрохидравлика)но се оправя с реглаж на предница и(или) евентуално нови гумииначе много го заглеждат стилото.

      Коментар


        #18
        Стилото си е доста широчко и конфортно,дизайна също е мн.добър,а и добри неща съм чел за него.На последният тест,който гледах просто се учудих колко силна хидравлика има в режим сити.Количката е доста добра,особенно 1,8 версията си върви доста добре :D но лично смятам че цената и е малко висока,и аз бих избрал 156,поради доста причини,но това е просто мнение Успех
        Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
        ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

        Коментар


          #19
          стилото го сравнявайте с 147 не с 156 на пръв поглед всеки ще предпочете 147-ицатано да знайте че и стилото не лъже

          Коментар


            #20
            Здравейте,аз карам Стило 1.6 бензин. Колата е супер - вози много приятно; от вътре е изключително просторна - почти няма кола, където на задната седалка да е толкова широко; перфектна е за каране (след като свикнеш за няколко дни, тъй като е малко различна от другите коли, които съм карал); за цената си има супер екстри - климатроник, 4 airbags, много добра аудио система, страхотна хидравлика (в city mode), добри фарове; много добро използване на пространството - има място да си оставиш кафето, телефона, чекмеждета под седалките (идеални за кейсове с CD-та например) и т.н.Това хубавите неща. Сега лошите:- има бъгове в софтуера (поне мойта, която е от първите произведени, чувал съм, ч с времето софтуерът е подобрен и повечето бъгове са поправени). Например кантарът на лявата седалка, който контролира airbag-а отляво се прецаква по някое време; дава грешки на дисплея без да има истинска повреда (мине не мине и ми изпише че заден ляв фар за мъгла е изгорял, пък той си свети и подобни дребни, но досадни неща- харчи доста като за кола 1.6 - извънградско около 7, което е ОК, но в града 10 на сто, а зимата даже над 11. - и най-лошото АУТО ИТАЛИЯ - много скъпи резервни части и отвратително обслужване! Проблемът е, че аз поне не знам друго място, където имат нужната техника (софтуер) и обучени монтьори за ремонт на Стило. Чувал съм за София Ауто и скоро ще отида да ги проверя, защото след последния ми experience повече в Ауто Италия няма да стъпя (преди беше ОК, но откакто има нов собственик от около година насам е пълна трагедия). В тази връзка хората тука, които имат Стило да препоръчат сервиз? Аз мога да препоръчам за реглажи и подобни ремонти - има страхотен сервиз в Княжево - на Цар Борис в посока излизане от София, след околвръстното, след като се стесни пътя почти веднага от дясно. Останах много доволен от тях
            Fiat Bravo 1.4 Tjet 150 Emotion

            Коментар


              #21
              boyo написа:
              Здравейте,аз карам Стило 1.6 бензин. Колата е супер - вози много приятно; от вътре е изключително просторна - почти няма кола, където на задната седалка да е толкова широко; перфектна е за каране (след като свикнеш за няколко дни, тъй като е малко различна от другите коли, които съм карал); за цената си има супер екстри - климатроник, 4 airbags, много добра аудио система, страхотна хидравлика (в city mode), добри фарове; много добро използване на пространството - има място да си оставиш кафето, телефона, чекмеждета под седалките (идеални за кейсове с CD-та например) и т.н.Това хубавите неща. Сега лошите:- има бъгове в софтуера (поне мойта, която е от първите произведени, чувал съм, ч с времето софтуерът е подобрен и повечето бъгове са поправени). Например кантарът на лявата седалка, който контролира airbag-а отляво се прецаква по някое време; дава грешки на дисплея без да има истинска повреда (мине не мине и ми изпише че заден ляв фар за мъгла е изгорял, пък той си свети и подобни дребни, но досадни неща- харчи доста като за кола 1.6 - извънградско около 7, което е ОК, но в града 10 на сто, а зимата даже над 11. - и най-лошото АУТО ИТАЛИЯ - много скъпи резервни части и отвратително обслужване! Проблемът е, че аз поне не знам друго място, където имат нужната техника (софтуер) и обучени монтьори за ремонт на Стило. Чувал съм за София Ауто и скоро ще отида да ги проверя, защото след последния ми experience повече в Ауто Италия няма да стъпя (преди беше ОК, но откакто има нов собственик от около година насам е пълна трагедия). В тази връзка хората тука, които имат Стило да препоръчат сервиз? Аз мога да препоръчам за реглажи и подобни ремонти - има страхотен сервиз в Княжево - на Цар Борис в посока излизане от София, след околвръстното, след като се стесни пътя почти веднага от дясно. Останах много доволен от тях
              Аха...а ще споделиш ли от колко време я имаш колцата, и някакви по сериозни проблеми...Викаш сервиз за рутинните прегледи ли..миси предварително

              Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
              Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
              Добло 02' 1.9 D- ех
              Добло 06' 1.3 Mjet -ех

              Коментар


                #22
                За 4 години всички посещения на сервиза се изразяват в (не броя смяна на масло, филтър климатик и т.н. консумативи):- смяна на ламбда сонда - обикновено причината е некачествени горива (а и май на ФИАТ тези ламбда сонди ги правят в една БГ фирма... - беше в гаранция колата така че беше безплатна- две изгорели крушки - заден стоп 4 лв и крушка от къси светлини - 35 лв (цени в аутоиталия)- въпросният проблем, който споменах с кантара на лявата седалка. кантарът струва към 200 лева и не съм го сменил иначе ту работи , ту дава грешка и не работи. Чел съм по интернет , че почти всички от първите произведени стила са го имали този проблем. В западна европа са ги подменяли безплатно, но в БГ нема такова нещо Или по-скоро Ауто Италия са големи тарикати, щото първият път като даде грешка беше в гаранция - в сервиза обаче явно само са изтрили грешката от компютъра, защото след няколко весеца пак стана. Тогава я заведох пак - и пак същата работа (само дето вече не беше в гаранция и си платих "труд") и на третия път вече просто прочетох в интернет каква е причината и как се поправя - преден десен носач преди 2-3 месеца. Нормално в тези пътища Всъщност прецакан беше шарнир, но той е част от носача при този модел и трябва да се смени всичкоДруго не е имало. А, и изгоря един бушон веднъж, май на запалката беше , не съм сигуренАбе супер си е колата
                Fiat Bravo 1.4 Tjet 150 Emotion

                Коментар

                Working...
                X