Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

цена на каско за брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ами без каско?

    Какво става ако някой ме удари и нямам каско? Двата варианта - ако той има гражданска, и ако се окаже, че няма. А ако той няма гражданска, а аз съм с каско - ще ме огрее ли?
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #17
      Щом си с каско - изобщо няма значение за тебе дали онзи има гражданска. Ти си получаваш парите от каското, а твоят застраховател си ги търси от гражданската на виновното лице. Ако той няма гражданска - те си го съдят, но важното е че ти си взимаш парите за ремонта.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #18
        застрахователите дават по-малко пари ако няма протокол... дават една малка част от реаланата стойност...за това ако недай си Боже някой ви удари, в никакъв случай не приемайте да ви даде някакви пари и всичко да се размине... викнете си КАТ да си ви огледат случая да напишат протокол и тогава застрахователите си плащат всичко!!!
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #19
          Ами ако ме ударят, а аз нямям каско - получавам ли нещо от тяхната гражданска? Много скъпи ми се виждат тези каски. На жигулата беше около 30 лв.
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #20
            niko_ymn написа:
            Ами ако ме ударят, а аз нямям каско - получавам ли нещо от тяхната гражданска? Много скъпи ми се виждат тези каски. На жигулата беше около 30 лв.
            Може би пак ще получиш нещо но "може би" и ще е много мижаво... Брава-та без каско не може... трябва си! Просто ако искаш я застраховай за по-малко от на колкото те оценят но все пак да си имаш застраховка. Това "ако те ударят" трябва да е най-малкото заради което ще правиш застраховката. Ако колата стои на сигурно и не я държиш дълго време на улицата без надзор можеш да си позволиш да не я застраховаш.
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #21
              аз съм към армеец за пунтото оцениха го на 5900 с касетофона на 6200 и платих 436 лв с отстъпката за кеш плащане 6.9% ми беше а ако и гражданската ти е там маи 10% ти е отстъпката иначе за кеш е 5 а това за безплатния преглед сега го чух
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #22
                Хайде и аз да се похваля:7500--->4х69лв в БУЛСТРАД (промоция за БТК)
                ___________________
                Marea 1.9 TD 100 Weekend ELX

                Коментар


                  #23
                  mnaumov написа:
                  Хайде и аз да се похваля:7500--->4х69лв в БУЛСТРАД (промоция за БТК)
                  невероятна ценабраво
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #24
                    mnaumov написа:
                    Хайде и аз да се похваля:7500--->4х69лв в БУЛСТРАД (промоция за БТК)
                    Дай боже на всеки такава цена
                    FIAT Bravo 1.6 16V '97

                    Коментар

                    Working...
                    X