Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за халогени за FIAT UNO 75 i.e. 1988 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за халогени за FIAT UNO 75 i.e. 1988 г.

    Искам да си сложа допълнителни фарове за мъгла на уно-то, но маската ми е от старите без подходящи места за слагане на халогени. Интересува ме 1. Колко вата трябва да са и 2. Има ли халогени, които ако ги монтирам статично на бронята после да мога да ги настройвам от самия рефлектор наляво-надясно нагоре-надолу. Фаровете ми са 55W. ICQ 35607237

    #2
    Re: Съвет за халогени за FIAT UNO 75 i.e. 1988 г.

    u1313 написа:
    Искам да си сложа допълнителни фарове за мъгла на уно-то, но маската ми е от старите без подходящи места за слагане на халогени. Интересува ме 1. Колко вата трябва да са и 2. Има ли халогени, които ако ги монтирам статично на бронята после да мога да ги настройвам от самия рефлектор наляво-надясно нагоре-надолу. Фаровете ми са 55W. ICQ 35607237
    ами по 1 ватовете се определят от крушката която ще сложиш на халогена обикновено е 55 вата а по 2 виждал съм уно като твоето с оригинални халогени но се срещат изключително рядко ако можеш да си намериш такива халогени те се настройват нагоре и надолу и ще е най добре , ако не , можеш да търсиш от друг модел или марка кола и да си ги сложиш това е по добрия вариант ако сложиш от тези "универсалните" освен да заслепяваш отсрещните друг ефект едва ли ще имаПС на всички коли оригиналните халогени мисля че се настройват нагоре и надолу
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Мерси, ще тръгна по моргите да търся тогава, има ли особено значение от каква кола ще са халогените? Примерно от същия клас опел, форд?

      Коментар


        #4
        u1313 написа:
        Мерси, ще тръгна по моргите да търся тогава, има ли особено значение от каква кола ще са халогените? Примерно от същия клас опел, форд?
        не , вземи си такива които ти харесват и естествено по евтинки обърни внимание на начина им на захващане да не стане така че да се чудиш как да ги захванеш
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          то така и стана, ходих да ги гледам халогените и се оказа че няма начин нито един да закача защото бронята ми е от старите които нямат места за халогени а и отзад няма как да се хванат

          Коментар

          Working...
          X