Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съединителя ми стегна (стана твърд)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съединителя ми стегна (стана твърд)

    Здравейте колеги Проблема е следния преди 10-тина хиляди километра смених съединителя(и жилото) всичко беше точно преди около 15-тина дена изведнъж ми стегна съединитела (стана твърд), но нямаше проблеми с хъркане на скорости с влизане и така обаче вчера почна да не мога да изключвам (добре че бях пред блока) и отварям аз капака и отпускам хилото с 1-2 оборота и лек съединител и няма проблеми ала днес пак се натегна и пак тамън се прибирам и пред блока съединитела направо си отказа (педала изпука и до там ) отпускам пак аз 1 оборот и едвам паркирам и отказаха изцяло натискам пак и жилото замина (пласмасата на педала ) и до там според вас какво може да е (освен съединител де) има ли вероятност да е нещо объркано за което не ми се вярва и най важното е някой знае ли добър сервиз който могат да ми го сменят и колко взимат за труд .
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    #2
    Каква беше марката на жилото и съединителя!??

    Коментар


      #3
      най-вероятно жилото не е поставено по правилен начинпротрило се е , педала е станал твърд и поради напрежението е последвало счупванетоима теми за това във форума
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Sev написа:
        най-вероятно жилото не е поставено по правилен начинпротрило се е , педала е станал твърд и поради напрежението е последвало счупванетоима теми за това във форума
        Почва да ми става любопитно от де ги намират тия майстори хората дето не могат да запомнят едно жило от къде е минавало преди 5 минути. Да не говорим ако ти разглобят нещо по сложно по двигателя и се налага да се събира след няколко дена. Просто не ходете повече там.
        BRAVA 1.4 12v - 1998г.


        http://vbox7.com/play:124bedab

        Коментар


          #5
          По-скоро проблема е в частите, а не само майсторите.Преди време скъсах жило на съединителя и си купих ново от евро07 за 23...27лв. в Русе. Всичко беше наред 2...3 месеца и накрая вече съединителя взе да боксува. Смених го и само дадох грешни пари - старият можеше да изкара още 50 000км, а с новия нощо не се оправи. Оказа се жило и си купих оригинално за 100лв. Вече 1...2 години педала ми е супер лек.И двете жила съм ги монтирал аз. Просто едното е менте и се е протъркало тефлоновото му покритие.

          Коментар


            #6
            мойто жило също е от евро 07 ала и съединитела е от там и сега незнам кое от двете е или и двете са
            1.6 16v 96 г. 103 hp.
            България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
            Да мина да те взема...или да взема да те мина?

            Коментар


              #7
              metropolix написа:
              мойто жило също е от евро 07 ала и съединитела е от там и сега незнам кое от двете е или и двете са
              Ами ти така и така ще трябва да си взимаш жило - купуващ го и когато го смениш, ще разбереш как ти е съединителя.Ако е добре е било жило, но ако е зле е съединител вероятно.

              Коментар


                #8
                откакде да взема читаво ?оттук става ли http://www.axm-auto.com/#
                1.6 16v 96 г. 103 hp.
                България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                Коментар


                  #9
                  metropolix написа:
                  откакде да взема читаво ?оттук става ли http://www.axm-auto.com/#
                  Ами само добро съм чувал за АХМ и познавам лично Хит-ко, много готин човек.Питай го все пак.Аз си го купих от Ванто.

                  Коментар


                    #10
                    между другото в момента трябваше да съм при него ала това жило ме прекара ще пробвам да се свържа с него по скайпа
                    1.6 16v 96 г. 103 hp.
                    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
                    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

                    Коментар

                    Working...
                    X