Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brava 2000/2001 г. разход

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Brava 2000/2001 г. разход

    здравейте, искам да попитам какъв разход ви дават фиатите и по специално brava от 2000 г. и кой-мотор бихте ми препоръчали! знам, че италянските коли не са известни с икономичност но все пак съм си харесал brava бях се спрял на fiat punto 2000g , но нещо ми идва малко това пунто. Благодаря ви предварително!

    #2
    Брава 99 та година дава разход от 7.5, а извънградско - 4.8 Някой колега обаче да каже за брава 2000 дали са по-икономични. Тия дето сме карали 2 вида мотори, препоръчваме JTD, ама има и такива дето са карали само бензинови, те препоръчват бензинов 1.6. Най-добрия мотор на брава е 1.9 JTD 100 к.с., 2001

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      ................... Най-добрия мотор на брава е 1.9 JTD 100 к.с., 2001
      А 1,9 ЖТД-110 кс мотора къде го слагаш??В кофтите ли??

      Коментар


        #4
        Stefan Hadjov написа:
        ogi28b написа:
        ................... Най-добрия мотор на брава е 1.9 JTD 100 к.с., 2001
        А 1,9 ЖТД-110 кс мотора къде го слагаш??В кофтите ли??
        Брадва с такъв мотор не знам да има.Марийка има ама Брадва май не.Не съм 100 % сигурен в това де.Колега ако разполагаш с надежден източник че има Брава с такъв мотор дай и ние да видиме. :D

        Коментар


          #5
          По отношение на разхода :Мойта Брава 00 г. има разход като на Оги Бравата ’99 г.Това е.За 2001 да кажат колегите. :D :D :D

          Коментар


            #6
            Stefan Hadjov написа:
            ogi28b написа:
            ................... Най-добрия мотор на брава е 1.9 JTD 100 к.с., 2001
            А 1,9 ЖТД-110 кс мотора къде го слагаш??В кофтите ли??
            Брава, Брава Не Мареа

            Коментар

            Working...
            X