Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

MAREA-та грее

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    MAREA-та грее

    Здравейте колеги от около седмица забелязвам, че Marea-та ми грее, и то ДОСТА, стрелката достига почти до първата черта след нормалната (дебелата) ще го снимам днес малко по-късно за да покажа, и "дзверо" започва да не въви както трябва. Перката си се пуска според мен норлно. Някакви съвети?????? Предварително благодаря
    Marea ELX

    #2
    Коя година е тая мареа? Повече от описаното грее ли, ходи ли стрелката по-нагоре?

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Коя година е тая мареа? Повече от описаното грее ли, ходи ли стрелката по-нагоре?
      фиатката е 1996 година, ами общо взето стига до първата черта над дебелата(както е на снимката), и там се задържа
      Прикачени файлове
      Marea ELX

      Коментар


        #4
        Е то няма кой знае от какво да е - термостат или неработеща втора степен на перката. Почвай от по-евтиното - да си провериш всички букси и кабели около перката.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          spark написа:
          Е то няма кой знае от какво да е - термостат или неработеща втора степен на перката. Почвай от по-евтиното - да си провериш всички букси и кабели около перката.
          а не би ли трябвало, когато заработи перката да намалее температурата, а не да си я подържа висока???????
          Marea ELX

          Коментар


            #6
            2рата като не работи няма да ти я охлади.А първо си виж как ти е водата - ако е под минимума пак ще загрява по лесно и т.н.
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              И при мен беше така лятото, смених съпротивлението за 1ва степен и се оправи сега кове стрелката в центъра и не мърда.
              Fiat Marea SX 1.6. 16V '98
              Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V '99

              Коментар


                #8
                Mita666ki написа:
                ogi28b написа:
                Коя година е тая мареа? Повече от описаното грее ли, ходи ли стрелката по-нагоре?
                фиатката е 1996 година, ами общо взето стига до първата черта над дебелата(както е на снимката), и там се задържа
                Същото се получаваше при мен, лятото - реостата беше повреден. След смяната се нормализира.
                Fiat Marea 1.8i 16V
                Fiat Tipo 1.4i 8V
                Fiat Punto 1.6i 8V
                www.italauto-bg.net/forum/

                Коментар

                Working...
                X