Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Стило - ръководство за експлоатация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Стило - ръководство за експлоатация

    здравеите,нов съм тук и имам доста въпросиот 1 седмица съм собственик на фиат стило,не разбирам доста неща в колата а и книжката е на италианскиако някои може да ми каже,как да си намеря упътване на англииски или немски език ще съм супер благодарендругото ,което ме заинтригува сериозно е една червена връзка отзад в багажника,ако някои може да ми каже за какво служи?благодаря на всички....

    #2
    http://www.fiat-bg.org/Downloads/Books/Stilo/stilo2.pdf
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      благодаря много това ще ми е от голяма полза

      Коментар


        #4
        да те попитам и още нещокато взех колата, лампичките на вратата "не на шофъора"светеше и като се отвори вратата салона вътре светеше,а сега не е така,смених лампата,но не се оправи,проверих и старата и според мен не е изгоряла.какъв може да е проблемапри другата врата всичко е ок,търсих някакво копче по вратата,което можеби се активира,като се отвори,но не намерих......благодаря предврително

        Коментар


          #5
          vda написа:
          да те попитам и още нещокато взех колата, лампичките на вратата "не на шофъора"светеше и като се отвори вратата салона вътре светеше,а сега не е така,смених лампата,но не се оправи,проверих и старата и според мен не е изгоряла.какъв може да е проблемапри другата врата всичко е ок,търсих някакво копче по вратата,което можеби се активира,като се отвори,но не намерих......благодаря предврително
          Коя лампа не свети на централния плафон или на пасажерската врата? Провери ли и предпазителя?
          Fiat Stilo 1.8 16V

          Коментар


            #6
            Stoyan_68 написа:
            vda написа:
            да те попитам и още нещокато взех колата, лампичките на вратата "не на шофъора"светеше и като се отвори вратата салона вътре светеше,а сега не е така,смених лампата,но не се оправи,проверих и старата и според мен не е изгоряла.какъв може да е проблемапри другата врата всичко е ок,търсих някакво копче по вратата,което можеби се активира,като се отвори,но не намерих......благодаря предврително
            Коя лампа не свети на централния плафон или на пасажерската врата? Провери ли и предпазителя?
            вратата на шофъора свети,другата не свети.като се отвори има една червена пампичка,долу ниско на вратата ,също като се отвори вратата,салона вътре не свети.извинявам се ,ако обеснявам по тъп начин,но наистина не разбирам и сега се уча на всичко,за първи път в живота си имам кола....

            Коментар


              #7
              Ясно, и на мен не ми свети, но само централния плафон.Виж тука: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=32255Няма много стила в този форум и някои от въпросите увисват. Все пак ако намеря време да си оправя проблема ще ти пиша какво е било.P.S. Все пак провери предпазителя
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #8
                благодаря ти

                Коментар


                  #9
                  а къде е предпазителя?

                  Коментар


                    #10
                    vda написа:
                    а къде е предпазителя?
                    Под чекмеджето в ляво-долу от волана. Виж номерата на предпазителите от ръководството.
                    Fiat Stilo 1.8 16V

                    Коментар

                    Working...
                    X