Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за скоростна кутия 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за скоростна кутия 1.6 16V

    здравейте колеги ,въпроса е следния, имам пукнатина в корпуса и трябва да го сменя, но се чудех от типо 1.4 ще стане ли или от друг кубик.за ритмо, регата 1.1, 1.3 и 1.5 са еднакви но за 1.6 не знам.като гледам стартерите са еднакви .искам по-дълги скорости
    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

    #2
    На 1.6 и 1.8 поне предавателните числа са еднакви. От картинката може да се ориентираш.
    Прикачени файлове
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      spark написа:
      На 1.6 и 1.8 поне предавателните числа са еднакви. От картинката може да се ориентираш.
      Може да са еднакви числата но кутиите са различни От нищо друго не става според мен освен от 1,6 16кл

      Коментар


        #4
        не са еднакви числата ,на 1,4 скоростите са по дълги .няма данни за гл пр.като гледам стартера е като на 1,1 1,3 1,5 значи кутия от 1,4 трябва да стане .имах 100с и там стартера беше по-голям.поне така ми се струва.със малките мотори си правих доста експерименти ,но сега съм малко назад
        FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

        Коментар


          #5
          Колега, имам една скоростна кутия от темпра 1.6. Корпусите са здрави. Мисля че мога да те уредя с корпус, ако стане де, ако не ще го върнем на вторични суровини и ще се почерпим.
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            дали ще стане . колко ще и искаш
            FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

            Коментар


              #7
              30лв. за цялата... със всичките карантии, толкова мога да и взема от вторични... та за това и цената е такава. Поне не губиш, на края може и по бира да пием. :D :D :D :D
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар

              Working...
              X