Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Три въпроса за Брава 1.2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Три въпроса за Брава 1.2

    Колеги, тази сутрин на дисплея, където се отчита пробегът, след като дадох на контакт ми излезе, че температурата е 1 градус - защо излиза това съобщение?Къде трябва да се смени пиропатронът на въздушната възглавница - в жабката има лепенка, според която това трябва да стане през декември.За какво служи бутонът с термометър, намиращ се точно до този за нагревателя на задното стъкло?Благодаря ви предварително!
    Wer zu spaet kommt, den bestraft das Leben...
    ---
    Fiat Brava 1,2 16V SX

    #2
    Единствено мога да ти кажа, че ако air bag-а ти работи пиропатрона не се пипа, защото смяната му е доста скъпа и трудно се намира.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      На третия въпрос-като го натиснеш и на дисплея показва измерената външна температура.Що се отнася до премигването на температурата на дисплея незнам,но при мен се появи тази сутрин и сочеше 3 градуса.Това е някакво предупреждение,но за какво ли?

      Коментар


        #4
        willow75bg написа:
        На третия въпрос-като го натиснеш и на дисплея показва измерената външна температура.Що се отнася до премигването на температурата на дисплея незнам,но при мен се появи тази сутрин и сочеше 3 градуса.Това е някакво предупреждение,но за какво ли?
        Най-вероятно за възможни заледявания по пътя.НА Капата щом падне външна температура на 3 и под 3 градуса инфо центъра почва да писка при даване на контакт и изписва точно това което казах-възможни заледявания по пътя.При вас предупреждението най-вероятно се изразява в изписване на външната температура-3 или под 3гр
        LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
        LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
        LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
        Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
        Grande Punto 1.2 LPG

        Коментар


          #5
          Преди време имахме една служебна Fabia от новичките, когато външната температура беше по-ниска от 4 градуса издаваше звуков сигнал и се появяваше снежинка на дисплея, което състояние в сервизната книжка беше упоменато че е предупреждение за възможни заледявания на пътната настилка и тн. с цел повишаване вниманието на водача. Предполагам че и това е някакъв вид предупреждение.пс. колегата ме изпревари
          Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

          Коментар


            #6
            Да им се невидят италянските пръчки,виж за какво са помислили Не са като гоуфувете само да вървят със 200. - това е истината

            Коментар


              #7
              При всяка температура = или по-малка от 3°C, на дисплея се отчита мигайки. За какво, мисля, че заради невъзможноста за ползване на компресора.
              Fiat Marea 1.8i 16V
              Fiat Tipo 1.4i 8V
              Fiat Punto 1.6i 8V
              www.italauto-bg.net/forum/

              Коментар

              Working...
              X