Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бравото вдига обороти като ненормално! Помагайте!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бравото вдига обороти като ненормално! Помагайте!

    Здравей, народе.За съжаление проблемите ни преследват навсякъде. Моят е следния: До преди една седмица Бравото 1,2 16В 2000г. вдигаше обороти на празен ход. СЛед известно време обаче, не винаги когато загрее, влизаха в норма - 800. Преди 1 седмица посетих един сервиз тук, в квартала, Овча купел 2. Уж стабилизираха положението. От днес обаче положението е трагично. Вдига и сваля обороти като ненормално. Полтъргайст ви казвам. Все едно натискам газта и я отпускам, но действието при стрелката е значително по-бързо. Така правеше и в сервиза, при майстора, но закрепи положението, както се вика. Утре ще ходя при един приятел, в неговия сервиз да я погледнат. Дано да я излекуват най-сетне. Тъкмо стабилизирах и разхода. Приемам всякакви съвети на какво може да се дължи. АКо някой знае добър майстор, който със сигурност ще отстрани проблема, да казва веднага. Благодаря на отзовалите се! Нека спасим едно Браво... Ето и видео с проблема - http://www.vbox7.com/play:3ccc0857
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    #2
    Не съм експерт но какво ти казаха за съпковия мотор.Може да е от него.Но защо в края на клипа ми се вижда че дисплея изписва някаква грешка.
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    Коментар


      #3
      Да показва някаква грешка на дисплея. Върви на диагностика не се чуди, тука и да хвърляме боб едвали ще ти дадем точен отговор.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        kimirai написа:
        Не съм експерт но какво ти казаха за съпковия мотор.Може да е от него.Но защо в края на клипа ми се вижда че дисплея изписва някаква грешка.
        Това се оказа. Трябваше да отида до Перник, за да ми го оправят. Човека чу за какво става върпос и веднага знаеше къде е проблемът. Успя да го закрепи. Сега колата работи чудесно. Ще я покарам, колкото може още и ако пак започне да го прави този проблем, ще сменя моторчето. Няма да приказвам какви неща се оказа, че са правени по нея и какви пружинки откъде изкара... 10кс байко
        NOW: ???
        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

        Коментар

        Working...
        X