Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

H4 или H7 са крушките за Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Бързо казвай как е, че скоро ще изгори (3.20)

    Коментар


      #32
      fiat brava написа:
      Бързо казвай как е, че скоро ще изгори (3.20)
      Ти вярваш ли си?
      FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

      Коментар


        #33
        Взех си само една крушка Н1 от Евро 07 при канала за 3.20лв. (бройката). Утре ще я монтирам и ще ви кажа как е.
        На коя фирма е крушката?

        Коментар


          #34
          hit-ko написа:
          Взех си само една крушка Н1 от Евро 07 при канала за 3.20лв. (бройката). Утре ще я монтирам и ще ви кажа как е.
          На коя фирма е крушката?
          ANTARES е марката. На външен вид е апсолютно същата като оргиналната. Днеска я пробвах, и свети много добре.
          FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

          Коментар


            #35
            Иначе казано за всеки влак си има пътници, или за всеки пияница ракия за левче килото!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #36
              Vladim написа:
              Иначе казано за всеки влак си има пътници, или за всеки пияница ракия за левче килото!
              Абе хора не се впрягайте толкова бе, това е само една крушка. Като изгори ще я сменя.И ти кво си мислиш, че не мога да си купя скъпи крушки ли, хахаххаа.........почва да ми става смешно вече с тия сравнения.......
              FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

              Коментар


                #37
                ще използвам така създадената тема ,за да питам и аз за фаровете ,дано някой да знае.!!значи крушките са Н1 ,обаче минават ли през реле и дали има възможност да се сложат по силни от 55-60 .решил съм да направя светлината на фаровете максимална ,без да сменям самите фарове .и дали някой е слагал 100 ватови крушки.колата е Фиат Браво 2.0
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #38
                  flx написа:
                  Vladim написа:
                  Иначе казано за всеки влак си има пътници, или за всеки пияница ракия за левче килото!
                  Абе хора не се впрягайте толкова бе, това е само една крушка. Като изгори ще я сменя.И ти кво си мислиш, че не мога да си купя скъпи крушки ли, хахаххаа.........почва да ми става смешно вече с тия сравнения.......
                  Неслучайно е написано сравнението-идеята е да е смешно! Професията ми е свързана със светлина... иначе казано съм на ти с нея! Искам да ти кажа (явно няма как да те убедя) че крушка от 3лв. свети много по зле от качествена такава! Иде реч за интензитет на светлина, цветна темперетура и още десетки други показатели, а не затова. колко често ще изгаря. В крайна сметка очите са си твои, ти си решаваш. А пък и в предишният cи живот мoже да си бил котка!?!?? :P
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #39
                    tomazo написа:
                    ще използвам така създадената тема ,за да питам и аз за фаровете ,дано някой да знае.!!значи крушките са Н1 ,обаче минават ли през реле и дали има възможност да се сложат по силни от 55-60 .решил съм да направя светлината на фаровете максимална ,без да сменям самите фарове .и дали някой е слагал 100 ватови крушки.колата е Фиат Браво 2.0
                    има писано по тази тема като цяло извода беше че вместо 100 ватови крушки е по добре да сложиш 55 вата но с по голяма осветеност от филипс имаше най доволни колеги и съответно според цената на комплекта мисля че беше +50% светлина и + 30% светлина - за по подробно потърси из форума
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар


                      #40
                      това което го спомена го потърсих и го намерих ,конкретно въпросът ми е за релето дали минава през реле или ще трябва да си сложа 2 релета
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар

                      Working...
                      X