Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

H4 или H7 са крушките за Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    H4 или H7 са крушките за Brava

    Колеги, какъв модел са крушките за Brava - H4 или H7Мерси

    #2
    Колеги, какъв модел са крушките за Brava - H4 или H7
    Ако става вьпрос за фаровете - нито едните, нито другите, а Н1

    Коментар


      #3
      Ужас!!!!!!!!!!!!!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 А аз си взех Osram Silverstar, но са H4 За нищо ли няма да станат? На вятъра ли си изхвърлих парите Yellow_Flash_Colorz_PDT_32

      Коментар


        #4
        valka_pone написа:
        Ужас!!!!!!!!!!!!!!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 А аз си взех Osram Silverstar, но са H4 За нищо ли няма да станат? На вятъра ли си изхвърлих парите Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
        можеда ги продадеш на някой или ако си пазиш касовата бележка да ги замениш с Н1 нямат право да ти откажат
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Едва ли ще ми ги сменят - могат да кажат че са отваряни и са пипани (залепени са само с някаква лепенка). Взех ги от Метро

          Коментар


            #6
            valka_pone написа:
            Едва ли ще ми ги сменят - могат да кажат че са отваряни и са пипани (залепени са само с някаква лепенка). Взех ги от Метро
            В Метро съм заменял стока, разопакована.. Не би трябвало да има проблем
            FIAT BRAVO 1.6 16V

            Коментар


              #7
              divaka написа:
              valka_pone написа:
              Едва ли ще ми ги сменят - могат да кажат че са отваряни и са пипани (залепени са само с някаква лепенка). Взех ги от Метро
              В Метро съм заменял стока, разопакована.. Не би трябвало да има проблем
              да ама в метро май нямат хаш 1!
              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

              Коментар


                #8
                Според новия закон за защита на потребителите продавачите са длъжни да заменят всяка стока.Забравих точно кви са сроковете, 2 седмици май беше.Абе вдигни един скандал и почни да набираш телефона на Комисията за защита на потребителите, веднага ще ти ги сменят(ако имат от другите обаче).
                Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

                Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

                ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

                Коментар


                  #9
                  да вдига скандали за 15лвстига бе,никой не е виновен че се е объркал

                  Коментар


                    #10
                    Със скандал няма да е добре, но с нормална замяна няма проблем, аз така в Метро съм заменял няколко пъти, нужно е само да си пазиш фактурата.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      Аз фактурата си я пазя, но като се замисля, май наистина нямаше Н1 Утре ще отида да проверя, но колегите са прави че това някакви "цигански работи" да вдигам скандали за 25 лева и най-вече за нещо за което сам съм си виновен (да съм гледал)Ще ви кажа какво е станало

                      Коментар


                        #12
                        Тези от Метро се оказаха много разбрани. Само казах че съм сгрешил размера на крушките и без да задават повече въпроси ми издадоха Дан. Кредитно известие за закупените халогени и ми казаха, че мога да си взема каквото си искам до въпросната сума. Там ибаче няма други крушки освен Н4 Тъй че бях принуден да взема нещо за хладилника (по-добре от две крушки, който ставаха само за украса)

                        Коментар


                          #13
                          Кажете сега от къде да си взема Н1 и каква марка да са?Четох някъде из форума различни мнения, но така и не се разбира кои са най-добри (май трябва да се пуска анкети за подобни въпроси :D ) Пропоръчайте ми халогени с възможно най-бял цвят (явно Osram Silverstar не светят толкова бяло колкото се очаква)

                          Коментар


                            #14
                            Същата марка само че H1 - от Практикер. Само не мога да си спомня колко струват. От там купих за Бравата.

                            Коментар


                              #15
                              Не си вземаи на Silverstar на OSRAM , много бързо изгарят ако изрежеш мотора. Яво не издържат на по високо наприжение. PHILIPS’те са по добри.
                              Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

                              Коментар

                              Working...
                              X