Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Серво на путно 2 най-накрая проблема решен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Серво на путно 2 най-накрая проблема решен

    Здравейте,след 6 месеца и близо 8000 км ходене по мъките/каране с "тежкото кормило"/ най-нaкрая си реших проблема.е нема такъв кеф. толкова леко се върти волана, че по едно време реших, че се е откачил и слизах да гледам дали се "въртят" гумите.Пускам темата за да спестя на хората част от моите мъки. В 95% от случаите проблема е в едно смотано немско/австриско реле . А кажи после,"че голфа е добра кола" :D :D :D . как точно да преценим дали е реле или нещо друго го има по назад в темите. Съвет: проверете първо сами и после тъсете майстори. Нашего брата МЪРЛЯЧА пардон майстора е човек които числата ги няма за нищо. На едно място ми поискаха 1200/няма грешка/ лв за ремонт при условие,че нов мотор в александър ауто е някаде 800. Извода е за вас. за 6 месеца в бг не намерих въпросното реле или някои да го достави. Накрая поръчах 14 броя от испания/по малко неможело/ стъпха на краина цена 17.40 бр. та за 35-6 лв. реших въпроса. Даме пита човек що не поръчах веднага............ Релето е V23072 C1061 A308Недаи Боже некои да закъса, но ако все пак стане да "свирка" ще дам едно рамо.Много и безаварийни километри....

    #2
    Re: Серво на путно 2 най-накрая проблема решен

    bay-petko написа:
    Здравейте,след 6 месеца и близо 8000 км ходене по мъките/каране с "тежкото кормило"/ най-нaкрая си реших проблема.е нема такъв кеф. толкова леко се върти волана, че по едно време реших, че се е откачил и слизах да гледам дали се "въртят" гумите.Пускам темата за да спестя на хората част от моите мъки. В 95% от случаите проблема е в едно смотано немско/австриско реле . А кажи после,"че голфа е добра кола" :D :D :D . как точно да преценим дали е реле или нещо друго го има по назад в темите. Съвет: проверете първо сами и после тъсете майстори. Нашего брата МЪРЛЯЧА пардон майстора е човек които числата ги няма за нищо. На едно място ми поискаха 1200/няма грешка/ лв за ремонт при условие,че нов мотор в александър ауто е някаде 800. Извода е за вас. за 6 месеца в бг не намерих въпросното реле или някои да го достави. Накрая поръчах 14 броя от испания/по малко неможело/ стъпха на краина цена 17.40 бр. та за 35-6 лв. реших въпроса. Даме пита човек що не поръчах веднага............ Релето е V23072 C1061 A308Недаи Боже некои да закъса, но ако все пак стане да "свирка" ще дам едно рамо.Много и безаварийни километри....
    всичко е ясно - само тва червеното да поясниш

    Коментар


      #3
      ПОЯСНЯВАМ.Намерих /през нета/ единствено в Испания склад в които имаше налични въпросните релета.Минималната броика която може да се поръча е 14 броя. След като теглих чертата на всички разходи се оказа, че едно реле е с краина цена 17.40 лв. Демек при смяна на двете, 35-6 лв. излиза ремонта на "едно серво" ако сам си правиш ремонта и знаеш какво правиш.доно сега да го казах по по разбираем начин..поздрави.П.П.Имам още няколко останали релета та ако на някои му трябват.......

      Коментар


        #4
        Запази моля 4бр. Онзи ден не си вдигна телефона и рекох, че е заради бебока. Утре ще се обадя ако не взема да забравя.

        Коментар


          #5
          Здравеите

          Миналия месец си купих пунто 1.2 16velx, на таблото ми светна една оранжева лампичка предтставлява като крушка със удивителен знак във средата за какво предупреждава тази лампа и идея си нямам.Ако може да ми каже някой ще съм много благодарен.
          jss

          Коментар


            #6
            jss, не ти свети една от следните крушки: заден габарит, за мъгла , стоп-ако ти светва като натискаш спирачката. за това е тази сигнализация. погледни коя е и я смени. доколкото знам тази сигнализация показва за изгоряла крушка само отзад, така че отпред няма нужда да проверяваш. чао

            Коментар


              #7
              на мен ми светеше при натискане на спирачката. даже пусках и тема тук. Всичко си светеше.кои да се сети, че някои кретен е сложил две различни по мощност крушки в стоповете.поздрави

              Коментар

              Working...
              X