Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно искам съвет за брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно искам съвет за брава 1.6

    Колеги искам да попитам дали има брава с метални колектори (става въпрос за 1.6 двигателят ) производство юли 1998 аз знам е след 1997 колекторите са пластмаса и още нещо пише е има сервизни документи какво трябва да гледам за да разбера дали тези документи са за тази кола мерси предварително

    #2
    точно месец през 1998 не мога да ти кажаобаче е абсолютно възможно1997 няма с пластмасови със сигурностза документите - сравнянаш номера на шасито и мотора които са записани там, с тези по самата кола...сега гледам че си писал сервизни документи...трудна работа, правят ги като топъл хляб
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Sev написа:
      точно месец през 1998 не мога да ти кажаобаче е абсолютно възможно1997 няма с пластмасови със сигурностза документите - сравнянаш номера на шасито и мотора които са записани там, с тези по самата кола...сега гледам че си писал сервизни документи...трудна работа, правят ги като топъл хляб
      и аз се чудя за тези сервизни документи всеки показва някакви си лисчета и вика сервизна книжка абе ще се чудя кво да правя

      Коментар


        #4
        имай едно на ум че не са истински :D караш я на майстор и другото е късмет
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Ами от година на производство до първа регистрация има голяма разлика - ако са метални а я водят по-нова гледай последната цифра на печатчетата на джамовете ... или си препиши номер на рама и го провери в нета ... а в случай, че са пластмаски а ти търсиш метално - може да се намери допълнително по моргите. Покарай я - обърни внимание как се държи съединителя - той е издайника дали е на под или над 166 666 км ... в случай, че не е сменен де, че мисля долу-горе толкова им е живота на оригиналните. По напукването на гумата, облицоваща дръжките на вратите може да се съди долу-горре колко време е била гаражна и колко се е препичала на летните жеги. По тапицерията на шофьорската седалка и гумите на педалите също до някъде може да се съди колко е изтъркано от каране. Теб кое те вълнува - дали ще може да сложиш газово или коя година е реално колата?
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар

          Working...
          X