Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен шум

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен шум

    Онзи ден сутринта се появи странен шум от към духалките на парното на стъклото.В началото помислих че може би е просто защото е студено и парното не е загряло,но след близо 100 км и повече така и не изчезна шума Преди не ми е правила подобно нещо,всякъж нещо тропа на откачено Някакви идеи какво може да е?Иначе парното си загрява нормално.
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

    #2
    Re: Странен шум

    gogata написа:
    Онзи ден сутринта се появи странен шум от към духалките на парното на стъклото.В началото помислих че може би е просто защото е студено и парното не е загряло,но след близо 100 км и повече така и не изчезна шума Преди не ми е правила подобно нещо,всякъж нещо тропа на откачено Някакви идеи какво може да е?Иначе парното си загрява нормално.
    може би са те ами колега така като никой не го е 4ул няма как да се каже дори с 50% сигурност. понякога се слу4ва да влезе листо в тръбопровода и като пуснеш духалката все едно вентилатора работи неравномерно. тва е най-елементарното. пожелавам ти го. може да е вентилатора, на лагери ли е на втулки ли е при теб не знам, ако са износени може да издават звуци.може някоя клапа да се е отка4ила абе въобще около 100 000 възможности има. виждам, 4е си от пещера, ако слу4айно имаш път насам пусни едно ли4но, земи 1 от вашите бутилки и ела да го 4уя предполагам, 4е ще ти помогна
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Re: Странен шум

      gogata написа:
      Онзи ден сутринта се появи странен шум от към духалките на парното на стъклото.В началото помислих че може би е просто защото е студено и парното не е загряло,но след близо 100 км и повече така и не изчезна шума Преди не ми е правила подобно нещо,всякъж нещо тропа на откачено Някакви идеи какво може да е?Иначе парното си загрява нормално.
      Виж тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3191[/url]
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        Къде в София мога да отида да го погледнат? Имам същия проблем.

        Коментар

        Working...
        X