Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сравниние на разхода на Браво 1,4 12V , 1,6 16V i 1,8 16V !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Като прочетох горе написаното и аз да се похваля с моя нов разход:Градско: 6.365 литра.Извън градско при 80-90 км/ч 4.32 литра.Извън градско при 130-170 км/ч 5.28 литра. Забравих да добавя на баща ми Берлингото 1.9 атмосверен дизел има среден разход 3.8 литраНа баджанака Астрата 1.6 бензин има среден разход 4.68 литра.На моя колега Лагуната 1.8 бензин има среден разход 5.6 литра.

    Коментар


      #77
      Абе ти нещо подиграваш ли ми се бе пълниш резервора , качвам те правим 100 км в София , пълниш пак и гледаш колко е еее аман от некви такива хора зае.... , с извинение......
      Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
      Polo 1.0, юли 1997г.

      Коментар


        #78
        Не знам защо се карате, ами не си направите по една регистрация в Spritmonitor.de.Наливате, карате, пишете и виждате какво е положението. Хем няма да бъркате в изчисленията, хем ако някой ви оспорва разхода - давате му линк и да гледа!
        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #79
          съжалявам за грубостта в предишния ми пост
          Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
          Polo 1.0, юли 1997г.

          Коментар


            #80
            CCB написа:
            съжалявам за грубостта в предишния ми пост
            Колега аз се шегувам а пък ти го вземаш на сериозно малко майтап :D А между другото горните разходи дето съм ги дал са литри за изминати 50 км.

            Коментар


              #81
              No Problemo та , аз сам нов в този форум и гледам да сам полезен с каквото мога и знам.... не целя да заблуждавам никого колата наистина ми харчи толкова от скромните 8000 км , за вече 4-те месеца през които я имам.И за напред по често ще ме виждате из форума
              Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
              Polo 1.0, юли 1997г.

              Коментар


                #82
                А сега сериозно , когато пътувах за новогодишните празници към Сл.Бряг бях решил да карам икономично около 90-100 км/ч.за да засеча разхода при тези скорости.След първите 20-30 километра по магистралата обаче не издържах да се движа като костенурка в сравнение с другите автомобили и /превключих/ на нормалната за мен скорост 150-160 км/ч Така моите намерения за засичане на разход при 90-100 км/ч се провалиха.

                Коментар


                  #83
                  Моето село е близо до Благоевград , а по пътя тия с слънчогледите изкачат от всевъзможни места... и за това си карах в ограничението и така я засякох иначе не че и мен не ме човърка от вътре да я "нагазя" ( до колкото позволява колата де )
                  Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                  Polo 1.0, юли 1997г.

                  Коментар


                    #84
                    Мойто Браво 1.4 12V с прецакан вал харчеше 20/100 км. Сега след като смених вал, повдигачи, кобилици и филтър ми даде 12/100 което пак е много, и то с бензин А 98
                    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                    Коментар


                      #85
                      Pecho написа:
                      Не знам защо се карате, ами не си направите по една регистрация в Spritmonitor.de.Наливате, карате, пишете и виждате какво е положението. Хем няма да бъркате в изчисленията, хем ако някой ви оспорва разхода - давате му линк и да гледа!
                      Хайде де колеги, послушайте Pecho, после си дайте линк в подписа /като мен /, пишете си цифричките редовно и коректно и ... няма да има спорове на кой колко му гори и т.н. Всичко ще е ясно като бял ден
                      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                      Среден разход на газ

                      Коментар


                        #86
                        10,5-11 в градът.Но като я настъпя както си трябва(попринцип така карам)-кум 13 отиват нещата.Извън града 7-8 с нормално каране
                        -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
                        -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

                        FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

                        Коментар


                          #87
                          Bravo GT 1.8 16V

                          Харчи градско в София 12/100 газ. и на бензин 11/100 за надълго още не съм мерил!
                          Fiat Stilo 1.9 JTD

                          Коментар


                            #88
                            За Фиат Bravo 1.4 12V

                            Хора някой знае ли по каталог колко е разхода на Фиат Bravo 1.4 12VАз намерих на един руски сайт това:за 1.4 12VГородской цикл 9Загородный цикл Смешанный цикл Топливо А-95Емкость топливного бака, л 501.6 16VГородской цикл 9.3Загородный цикл Смешанный цикл Топливо А-95Емкость топливного бака, л 501.8 16VГородской цикл 9.8Загородный цикл Смешанный цикл Топливо А-95Емкость топливного бака, л 602.0 20VГородской цикл 11Загородный цикл Смешанный цикл Топливо А-95Емкость топливного бака, л 60Как мислите дали това са реалните дани по каталог интересува ме конкретно за 1.4 12V понеже твябва да представя разхода на колата пред една фирма зада ми плати горивото като казах 11на сто газ извън града и не ми повярваха затова искам да покажа колко е по каталогНякой ако има повече инфо нека го сподели

                            Коментар


                              #89
                              За моето браво 1,4 12V 97 година ето резултатите:- извънградско 6,5 литра А95 (110/120км/ч)- градко (всеки ден в софия от дома-работа -до дома - 50км) 9-10л/100 според задръстванията А95

                              Коментар


                                #90
                                За 1.6 - Градско каране - 10.7 l / 100 km ( последно засичане ) - извънградско - около 6 л ( през лятото ) - не претендирам за точност :D
                                ex : Bravo 1.6 16v 103hp
                                now : Marea HLX 2.4 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X