Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto Sporting 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto Sporting 16v

    здравейте ... от скоро и аз съм член на италианския отбор само че съм о6те начинаещ и се чудя има ли някаде линк за сервизна книжка за моята бричка да се пообразовам малко че я взех преди 2 дни и дори незнам какво масло да и налея!! моля помагайте благодаря предварително !!!
    Madness Motorsport
    (\__/)
    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
    (")_(") signature to help him gain world domination.

    #2
    Търси в www.data.bg там има

    Коментар


      #3
      има ама аз май сам сляп и не виждам отрепах се да тарся и нищо ... няма ли някои Haynes или не6то подобно за това пунто ... plzzzzz HELP
      Madness Motorsport
      (\__/)
      (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
      (")_(") signature to help him gain world domination.

      Коментар


        #4
        търсачката в дата-та не откри такова нещо ако можете даите линк
        PUNTO 1.1 94г.

        Коментар


          #5
          Честито и сьс здраве!!! Сигурно вече си натрупал приятни впечатления?Тук можеш да намериш малко ТТ-данни, мотора вече е достатъчно популярен, надежден, динамика и скорост-колкото искаш! Ако ти трябва нещо по-конкретно - пиши, има много които биха ти отговорили!http://fiat.fiatbulgaria.com/models/punto/char.php

          Коментар


            #6
            здравейте ... от скоро и аз съм член на италианския отбор само че съм о6те начинаещ и се чудя има ли някаде линк за сервизна книжка за моята бричка да се пообразовам малко че я взех преди 2 дни и дори незнам какво масло да и налея!! моля помагайте благодаря предварително !!!
            Масло, преди всичко, СЕЛЕНИЯ 20К- 10W40 или Селения GOLD -10W40!Не забравяй смяна на ремьци и ролки и филтри! Агренажния ремьк при този мотор е по-натоварен, понеже вьрти чрез едно колело и двата вала!

            Коментар


              #7
              Мерси за отговорите маслото този път налях ACdelco 10w40 полусинтетично другия път ще е селения
              Madness Motorsport
              (\__/)
              (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
              (")_(") signature to help him gain world domination.

              Коментар


                #8
                имам и още един въпрос на колко RPM трябжа да изключва инжекцията 4е моята май бая в критиците ходи
                Madness Motorsport
                (\__/)
                (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                (")_(") signature to help him gain world domination.

                Коментар


                  #9
                  имам и още един въпрос на колко RPM трябжа да изключва инжекцията 4е моята май бая в критиците ходи
                  За максимални обороти ли става вьпрос?

                  Коментар


                    #10
                    да за максималните става въпрос ... на колко трябва да му е ограничителя
                    Madness Motorsport
                    (\__/)
                    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                    (")_(") signature to help him gain world domination.

                    Коментар


                      #11
                      hit-ko написа:
                      имам и още един въпрос на колко RPM трябжа да изключва инжекцията 4е моята май бая в критиците ходи
                      За максимални обороти ли става вьпрос?
                      извинявам се че така грубо се намесвам в темата на колегата, но искам да те питам на колко rpm е прекъсвача на 96г. браво 20 кл.?
                      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                      Коментар


                        #12
                        извинявам се че така грубо се намесвам в темата на колегата, но искам да те питам на колко rpm е прекъсвача на 96г. браво 20 кл.?
                        Гледайте края на жьлтия сектор на оборотомера, там някьде са критичните обороти , като за всеки вид мотор са различни!

                        Коментар


                          #13
                          hit-ko написа:
                          извинявам се че така грубо се намесвам в темата на колегата, но искам да те питам на колко rpm е прекъсвача на 96г. браво 20 кл.?
                          Гледайте края на жьлтия сектор на оборотомера, там някьде са критичните обороти , като за всеки вид мотор са различни!
                          ясно и мерси за отговора. на мойто прекъсвача е на 7200 оборота, но имам някой съмнения че е имало интервенции по отношение на еку-то, та според един приятел най лесно се установявало при сравнение на оборотите при които "прекъсвача се включва"... както и да е...а някаква идея къде мога да получа инфо относно въпроса, който ме интересува?
                          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                          Коментар


                            #14
                            има ли някой колега от Пловдив да ме насочи към някои магазин че досега не сьм пазарувал части за фиат ... интересува ме термостата за това животно моето колко лев4ета е 4е не6то парното е от северния полюс
                            Madness Motorsport
                            (\__/)
                            (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                            (")_(") signature to help him gain world domination.

                            Коментар


                              #15
                              gad3n написа:
                              има ли някой колега от Пловдив да ме насочи към някои магазин че досега не сьм пазарувал части за фиат ... интересува ме термостата за това животно моето колко лев4ета е 4е не6то парното е от северния полюс
                              бул. "България", зад денонощната аптека, от дясно на Universe Club. Магазина е на ъглова къща - нещо му забравих името ( а живея до него ).
                              Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                              Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                              BlueStorm transforms . . .
                              . . . !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X