Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бели мигачи на калниците - Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бели мигачи на калниците - Браво

    Здравейте, искам да ви питам за цена на белите мигачи за браво-то.Званях в Александър Ауто и ми казаха цена-80лв комплекта . Гледах в axm-auto.com и там пише "Мигач калник дес/ляв к-т; BRAVO, 1.9JTD - 105; 10,90 лв цената според вас за бройка ли е или комплект ? и колко пари е доставката, ако някой си е поръчвал от тях .... Благодаря предварително
    I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

    #2
    Според мен щом е написано така би трябвало да е комплект , ама за най-сигурно питай hit-ko .
    '99 Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105 h.p.



    Коментар


      #3
      Аз пък търся бели, но искам да са същата форма и вид, като оригиналните. Тези в сайта на Христо са изцяло прозрачни и не ме кефят... а и "стъклото" има друга форма.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Еми явно оня иска 80лв щото са като оригиналните само, че бели ....
        I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

        Коментар


          #5
          cls618 написа:
          Еми явно оня иска 80лв щото са като оригиналните само, че бели ....
          За 80 лв... ще си ги направя сам и пари ще ми останат! :D
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Re: Бели мигачи на калниците - Браво

            cls618 написа:
            Здравейте, искам да ви питам за цена на белите мигачи за браво-то.Званях в Александър Ауто и ми казаха цена-80лв комплекта . Гледах в axm-auto.com и там пише "Мигач калник дес/ляв к-т; BRAVO, 1.9JTD - 105; 10,90 лв цената според вас за бройка ли е или комплект ? и колко пари е доставката, ако някой си е поръчвал от тях .... Благодаря предварително
            Бройката е колега,доставка около 7 лв до адрес.Но да знаеш мигачите са прозрачни,не са като оргиналните матирани и релефни.Поне за Бравата,но не вярвам и за Бравото да са различни.Под комплект разбирай стъкло,фасунка,уплатнение.
            Фиат Брава 1.4 12V 1998г

            Коментар


              #7
              в александър ауто са сьщите нямат никаква разлика освен цената

              Коментар


                #8
                paai написа:
                в александър ауто са сьщите нямат никаква разлика освен цената
                Тези нещо са мръднали... Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Много даже, като се замисля оригиналните са си по-хубави :P
                  I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

                  Коментар


                    #10
                    http://store.emk-33.com/product/4358...esen-byal.html бройката е 9лв. днес ми доставиха много хубави и добри

                    Коментар


                      #11
                      а как се свалят тия пущини?
                      браво 1,6/90 - 09 г.

                      Коментар

                      Working...
                      X