Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колата ми сама подава газ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    karolev написа:
    Взимането на жилото лесно - само,че със смяната ще е веселба, нямам време да му се незнае, а и с тия прогнози за времето ще трябва да се свирам в някой гараж Иначе ако успея ще спретна и едно "ръководство" - смени си сам.... Защото поне такова не видях. (Извинявам се ако вече има.)
    ето ръководство:откачаш единия край, откачаш другиязакачането е по обратния ред.всъщност тънкостта е в демонтажа на акумулатора и всичко останало, което ще ти пречи.се се скъпи на време , а ги демонтирай всякакви препятствия

    Коментар


      #17
      Благодаря ти за съвета, ще го използвам.
      karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
      https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

      Коментар


        #18
        Не знам дали е уместно да задам въпроса си тук, в тази тема, но сутринта усетих как колата стана тромава - бавно набира, трудно се натискаше съединителя, скоростите също се превключваха трудно, също така и волана се въртеше трудно (колата има серво, течността на сервото и скоростите ги смених преди 3 дена).Кажете ми - ако сте имали същия проблем разбира се и как сте го решили.
        karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
        https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

        Коментар


          #19
          NikMar написа:
          А защо не започне с най простото -механичен проблам заяждане на жило или дроселова клапа и тогава да продължи с електрониките?
          Жилото не може да е причина да не иска да върви на газ.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #20
            karolev написа:
            Не знам дали е уместно да задам въпроса си тук, в тази тема, но сутринта усетих как колата стана тромава - бавно набира, трудно се натискаше съединителя, скоростите също се превключваха трудно, също така и волана се въртеше трудно (колата има серво, течността на сервото и скоростите ги смених преди 3 дена).Кажете ми - ако сте имали същия проблем разбира се и как сте го решили.
            единственно се сещам за това.

            Коментар


              #21
              До снощи всичко си беше наред, дори имаше интервал от 1 час и малко, в който: съединителя, волана и скоростите бяха като перце - това някакъв "симптом" ли е?! Вече незнам как да го обясняНякакъв ад е. На някои завои бях като тираджия (да не се обиждат колегите за израза)
              karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
              https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

              Коментар


                #22
                karolev написа:
                До снощи всичко си беше наред, дори имаше интервал от 1 час и малко, в който: съединителя, волана и скоростите бяха като перце - това някакъв "симптом" ли е?! Вече незнам как да го обясняНякакъв ад е. На някои завои бях като тираджия (да не се обиждат колегите за израза)
                е баш де !!!като е престгояла през ноща на по-студено ... изстинала е колата - наякоя от течностите се е поспекла

                Коментар

                Working...
                X