Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 6 скорости

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто 6 скорости

    Здравейте, дайте малко повече инфо за описаната кола - какво и е по различното освен скоростната кутия? Ще съм благодарен за бързи отговори. Утре ще ходя да гледам една. Поздрави
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    #2
    Ами май само скоростната кутия Всички 6 скоростни , които съм гледал , са все 1.1 мотор и с 3 врати . Не знам дали има и с 5 http://www.punto.hit.bg/teh.html
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      А някой слагал ли е на 1.1 Пунто с 5 скорости , кутия от Punto 1.1 6 speed ? Ако има моля сподели от опита си.
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        Моето е спортинг 1.2 16в 80кс но е мк2 разликата е че има спортни праговеспортен волан и заден спойлер по окачването незнам.
        Kaрам разумно...от време на време.

        Коментар


          #5
          ninjata написа:
          Моето е спортинг 1.2 16в 80кс но е мк2 разликата е че има спортни праговеспортен волан и заден спойлер по окачването незнам.
          За Мк2 знам ,че HGT е с 6 скорости ... Мен ме интересува от Пунто Мк1 1.1 6 скорости слагал ли е скоростната кутия на 1.1 5 скорости. Пишат ,че 6 степенната кутия била с по къси предавки , гледам и клипове ,че достига 180 км/ч за разлика от 5 степенната която достига 160 критични.Идеята ми е ако си намера такава 6 степенна на 6та карам с 2500 оброта или 2000 и да ми е някаде 80-90 км/ч скороста.И просто питам някой правил ли го е ?Или някой които има такова 6 Speed да сподели как е, как върви и тн.
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            Fiat_Punto11 написа:
            ninjata написа:
            Моето е спортинг 1.2 16в 80кс но е мк2 разликата е че има спортни праговеспортен волан и заден спойлер по окачването незнам.
            За Мк2 знам ,че HGT е с 6 скорости ... Мен ме интересува от Пунто Мк1 1.1 6 скорости слагал ли е скоростната кутия на 1.1 5 скорости. Пишат ,че 6 степенната кутия била с по къси предавки , гледам и клипове ,че достига 180 км/ч за разлика от 5 степенната която достига 160 критични.Идеята ми е ако си намера такава 6 степенна на 6та карам с 2500 оброта или 2000 и да ми е някаде 80-90 км/ч скороста.И просто питам някой правил ли го е ?Или някой които има такова 6 Speed да сподели как е, как върви и тн.
            Колега аз мога да ти дам малко инфо за 6 степенната кутия : разликата със 5 степенната е само във 2ра и 3та предавка по-къси са,а останалите са като на 5 степенната на 6та с 3000об/мин е с 90км/ч

            Коментар


              #7
              Пунто HGT е с 5 скорости. Освен скоростната кутия други технически различия няма, само по интериора и екстериора. Другото което е - 6 скоростна кутия е доста кекава. Потвърдено многократно. Има проблеми със синхронизаторите и диференциала. Аз вчера счупих диференциал . Като я тестваш наблегни на скоростите. Ако се усъмниш и най-малко бягай от колата, че после трудно се намира точно тази кутия.
              Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
              Punto GT 1.4 Turbo '99
              Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

              Коментар

              Working...
              X