Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво SX и GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво SX и GT

    Здравейте, скоро си купих количка Браво и искам да попитам каква е разликата между Bravo GT и Bravo SX

    #2
    200 кубика и 10 коня СХ е 1.6 103коня а ГТ е 1.8 113 коня.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Оооооооооооооооооооооооо, имаме си мис Фиат ли?
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        Re: Браво SX и GT

        LeA написа:
        Здравейте, скоро си купих количка Браво и искам да попитам каква е разликата между Bravo GT и Bravo SX
        Честито и хиляди безаварийни километри :D а за разликата колегата е обяснил точно
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          nikki_sixx написа:
          Оооооооооооооооооооооооо, имаме си мис Фиат ли?
          Айде почна се.

          Коментар


            #6
            nikki_sixx написа:
            Оооооооооооооооооооооооо, имаме си мис Фиат ли?
            тъкмо си мислих как ще си 1вият писал по темата
            Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
            Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

            Коментар


              #7
              Е айде честито
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #8
                fihi написа:
                nikki_sixx написа:
                Оооооооооооооооооооооооо, имаме си мис Фиат ли?
                Айде почна се.
                Е, колега, на убуто кък да кеш , че е лошо бре?
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #9
                  nikki_sixx написа:
                  fihi написа:
                  nikki_sixx написа:
                  Оооооооооооооооооооооооо, имаме си мис Фиат ли?
                  Айде почна се.
                  Е, колега, на убуто кък да кеш , че е лошо бре?
                  Колежката забрави за другите въпроси.Какво става Варна голяма суша май....
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #10
                    Atanas71 написа:
                    Колежката забрави за другите въпроси.Какво става Варна голяма суша май....
                    ба, суша.. оня ден ни пра некъФ порой... Ся ку се окаже, че ти е гадже мацката... напрао нема да спра да те тревожа... както правя и с един ревнив младеж в Алфа форума де...
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #11
                      nikki_sixx написа:
                      Atanas71 написа:
                      Колежката забрави за другите въпроси.Какво става Варна голяма суша май....
                      ба, суша.. оня ден ни пра некъФ порой... Ся ку се окаже, че ти е гадже мацката... напрао нема да спра да те тревожа... както правя и с един ревнив младеж в Алфа форума де...
                      Е не ми гадже , ама верно ли това кадето разправяш за Алфа форум то голяма работа правиш браво немога да те разбера хвалиш ли се ако е така айде пак браво
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #12
                        Atanas71 написа:
                        nikki_sixx написа:
                        Atanas71 написа:
                        Колежката забрави за другите въпроси.Какво става Варна голяма суша май....
                        ба, суша.. оня ден ни пра некъФ порой... Ся ку се окаже, че ти е гадже мацката... напрао нема да спра да те тревожа... както правя и с един ревнив младеж в Алфа форума де...
                        Е не ми гадже , ама верно ли това кадето разправяш за Алфа форум то голяма работа правиш браво немога да те разбера хвалиш ли се ако е така айде пак браво
                        Ох, не ми се влиза в излишни полемики, ама щом те влече ще ти обясня!Винаги са ми били странни ревнивците.. и ми е гот да ги пускам на пързалката... сега ясен ли съм? За аплодисментите ти благодаря.., но няма нужда! Аз за разлика от много други знам какво съм... и за разлика от много други, имам някакво (все още) чувство за хумор! Айде лека нощ.., че оспамихме темата... която се изчерпа след първия отговор още де!
                        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                        Коментар


                          #13
                          Жалко че никой от вас в тези 10-на поста не даде отговор на момичето! Изобщо има ли пост освен първите два, който да е по темата и зададения въпрос?Разликата е в нивото на оборудване, например климатици, електроогледала и стъкла, АБС , огледала в цвета на колата, разни е такива неща, които във версия ГТ си ги има по принцип, а във версия СХ може да ги има, ако са поръчани, но обикновено липсват. Това което ти написаха, че разликата е в двигателите е невярно Към колегите - хайде тогава да поставим въпроса по друг начин - Каква е разликата м/у Браво 1.6 СХ и Браво 1.6 ГТ Или пък каква е разликата м/у Браво 1.9 СХ и Браво 1.9 ГТ? Или пък разликата между Брава 1.6 СХ, Брава 1.6 ХСХ, и Брава 1.6 ЕЛХ? Може би беше по-важно да напишете нещо на потребител със снимка на красиво момиче? Утре ще си сложа една мацка на аватара, и ще започна да задавам глупави въпроси, да видим колко глупости мога да прочета за единица време... LeA - това съвсем не означава че въпросът ти е глупав. Ако предпочиташ екстрите, избери версия ГТ, отколкото СХ.

                          Коментар


                            #14
                            Специално за дизелите има JTD и TD100 с SX и GT пакет.Разликата е ,че GT заводско има спойлер , лети джанти, халогенни фарове , както и някои други екстри в повече от SX. А при бензинките вече има и разлика в двигателите , както каза колегата 10 коня.Вие почнахте като в тунинг форума да ви текат лигите като видите готина мацка
                            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              westdogg написа:
                              А при бензинките вече има и разлика в двигателите , както каза колегата 10 коня.
                              Все едно нищо не написах преди малко.... Я направо прекръстете темата на спам-тема-2 и да започваме. Каква, колега, е разликата в двигателите м/у Браво 1.6 СХ, и Браво 1.6 ГТ? Прочетете внимателно заглавието - "Браво СХ и ГТ", демек оборудването, независимо от двигателя, а не "Разлика в двигателите при СХ и ГТ"

                              Коментар

                              Working...
                              X