Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прекъсват ли ви габаритите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прекъсват ли ви габаритите?

    Първия път смених лампичката... след няколко дни гледам пак същия габарит не свети. Извадих лампичката - здрава. Сложих я пак - светна... Оня ден пак гледам габарита не свети... Имате ли някаква идея за по-здраво закрепване?
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    #2
    Re: Прекъсват ли ви габаритите?

    spark написа:
    Първия път смених лампичката... след няколко дни гледам пак същия габарит не свети. Извадих лампичката - здрава. Сложих я пак - светна... Оня ден пак гледам габарита не свети... Имате ли някаква идея за по-здраво закрепване?
    и на мен така ми прави десния стопно май беше от цялата клема, в която са всички кабелипонаместих я и засега работи
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Често срещан проблем за съжаление. Писнало ми е от него. Получава се от лош контакт. Зачисти си със шкурка контактните метални повърхности и готово.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        На мене ми прекъсва задния Чек контрола веднага реагира, аз съответно слизам и след леко "съветване" светва. До следващото включване на светлините. Обаче ме мързи да го свалям. Сигурно са окислени пластинките на фасунгата.
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар


          #5
          На мен по едно време ми се загуби десния мигач, а също и късите (отдясно). Всичко опира до връзки и контакт. Хващаш едно по едно кабелчетата и започваш да клатиш. Обикновено светлината се появява и изчезва и вече остава да намериш къде е лошия контакт. Успех
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #6
            с типото имах такива проблеми навремето...и сега тъщата ги има нормално е..особено сега като застудява...интересното при мен е, 4е като натискам спира4ки и ми светка леко лампи4ката за допълнителните стопове за мъгла.... тия тоци са много опасна и неразгадаема работа, тъй да знаете...
            Bravo - 1,2 - 16V

            Коментар


              #7
              DANTE написа:
              ......тия тоци са много опасна и неразгадаема работа, тъй да знаете...
              Не е толкова страшно, нито неразгадаемо Всичко си има обяснение
              FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
              ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

              Коментар

              Working...
              X