Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трептене на скоростния лост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трептене на скоростния лост

    Здравейте, имам едно пунто 1.6 90 коня на което скоростния лост трепери при смяна на скоростите ,при подаване на газ, при натискане на съединителя ...въпроса ми е това нормално ли е защото трепери от както съм взел колата и от тогава проблеми с колата конкретно с скоростите съм нямал...ако не е нормално кажете какво трябва да се направи или поне какво да очаквам да изплющи

    #2
    При мен тоя проблем е след 100 км и става тва треперене на лоста, все едно ще излезе от скорост сам И аз се чудя закво прави така
    Fiat Bravo 1.4 12v

    Коментар


      #3
      Нормално е да трепери в разумни граници, все пак е вързан за скоростната кутия. Силно трептене означава, че тампоните на двигателя си заминават. При мен също има трептене, но е минимално трява да си сложа ръката на лоста, за да усетя, че трепери, дори при скорост около 100 изобщо не се усеща.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        van_dal написа:
        Нормално е да трепери в разумни граници, все пак е вързан за скоростната кутия. Силно трептене означава, че тампоните на двигателя си заминават. При мен също има трептене, но е минимално трява да си сложа ръката на лоста, за да усетя, че трепери, дори при скорост около 100 изобщо не се усеща.
        и мен ме навежда на мисълта че тампоните на двигателя си заминават щото потрепва най яко като дам газ

        Коментар

        Working...
        X