Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Външно каре.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Външно каре.

    Здравейте колеги!От известно време ми трака едното каре, но от две седмици имам чувството че и другото започна. Малко невероятно ми се стори и двете да се разтракат почти едновременно, но станалото е вече факт. Въпроса ми е има ли някой представа за цени, качество и има ли значение че колата е с ABS. Колата е Фиат Мареа 1.6, 97г. Благодаря Ви предварително!
    Fiat Marea 1.6 16v

    #2
    Цени немога да ти кажа но няма значение дали е с ABS или не жажно е какжа е скоротната ти кутия..Но ти сигурен ли си че е вътрешно каре да не е нещо друго Как точно трака ?

    Коментар


      #3
      колегата е написал външно и има значение че е с абспреди около 6 месеца купувах за брава незнам каква марка беше 110лв от евро07

      Коментар


        #4
        Скоро сменях на една френска кола..носиш старата полуоска и взимаш нова (рециклирана)..срещу 70лв за Пежо 106. Става на секундата - има си магазин с нещо като цех за рециклиране..предполагам, че има и за фиатките ни...цялата полуоска, барабар с маншоните - и взимаш същата..Някои казват, че не била добра работата..други са доволни..ще видим колко ще изкара ..Фирма"Жизет"-тел:74-31-06,74-31-62,77-01-82,0888756220,08885570770888231487,048947417;faks7 7-85-82 работно време от понеделник до petak-09-18.00h Намира се на спирката на окръжна болница в Младост1

        Коментар


          #5
          ДА извинявам се за което грешно съм прочел

          Коментар


            #6
            Има значение дали е със, или без ABS, защото до към края на 98-ма Brava/Bravo/Marea датчика на ABS-а взима импулси от карето. От едно назъбване, което наричат гребен След края на 98-ма датчиците са магнитни и взимат импулси от магнитните лагери на главината. По този случай един нормален лагер е 30 лева, а магнитен 80-90! Карето струва, около 80 лева в Александър ауто. Във Ванторейд оргинално е над 200, а неогринално (цитирам) е 80.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Днес и моето каренце прищрака.Та въпроса ми е знае ли някой каква марка да търся?
              И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

              Коментар

              Working...
              X