Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Marangoni или Sportiva е по-добрият избор ??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Marangoni или Sportiva е по-добрият избор ??

    колеги, някой има ли впечатления от тези гуми ? Marangoni Zeta Linea 195/50 R15 82H http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifenb...130646&dsco=53 , имам да избирам между тези и едни Sportiva като разликата е, че тези са 88лв, а Sportiva - 78лв.Sportiva-та са с по-обикновена шарка
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    #2
    Тези две марки гуми не са ли регенерат?

    Коментар


      #3
      регенерат неможе ли да бъде всяка гума .. как ще произвеждат регенерати ?? може и да си прав
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Всяка гума може да се регенерира май - не съм специалист, но от тези две марки съм виждал само регенерати да се продават в Практикер най-вече.

        Коментар


          #5
          регенерата се познава - на него си пише регенерата на Марангони е под друга търговска маркаZeta Linea си е чисто нова гумаSportiva също не е регенерат
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Марангонито имат по готина стойка и по яка шарка , аз съм с такива за сега съм доволен сложих ги април и вече 5000 км още им седят бодличките . Нема се плашиш здрави са.Заслужават си парите.Зимата Марангони пускат много готини зимни джапанки на 66 кинта 13’ , 77 лева 14’ и 88 лева 15’ - тествано и те са готини.

            Коментар


              #7
              аз че не се плаша , не се плаша, но като шарка по ме кефят , пък един човек които много им разбира ми каза да взема спортивата .. та се чудя защото шарката си е много дива
              Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
              Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

              Коментар


                #8
                Аз карам със Спортива и мога да кажа само добри неща.В момента гумите са на 11хил.км. и са в добра кондиция с две думи като нови.Най-много ме учуди когато ги монтирах доста намаля шума,тихи са неса шумни.В завой колата е като залепена за асфалта :D като се има в предвид че Мареа Уикенд е с по-тежка задна част на купето.Само едно забравих да кажа , те са с размер 195/55/15 и са доста по-скъпи от тези които описваш 138лв. ги купих в края на май.А за това дали са регенерат , :D някой които иска да ти продаде друга марка гуми се е пошегувал.
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  #9
                  Естествено, че не са регенерат!Но аз бих ти препоръчал ПИРЕЛИ П5000, има ги в Дианата на цена 98лв. 10лв отгоре над Марангонито, но разликата в качеството не е малка!

                  Коментар


                    #10
                    Zeta Linea Тези са със страшно мек борд бащами оспя на две да им направи балони и то доста бързо. Сега аз ги търкалям за задни.
                    FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

                    Коментар


                      #11
                      xarixito написа:
                      Zeta Linea Тези са със страшно мек борд бащами оспя на две да им направи балони и то доста бързо. Сега аз ги търкалям за задни.
                      това ми стига като инфо мерси колеги значи спортива си взимам и това е вярно сигурно няма да изглеждат като другите ( визирам готината шарка) но и тях ми препоръчаха повече хора
                      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                      Коментар


                        #12
                        xarixito написа:
                        Zeta Linea Тези са със страшно мек борд бащами оспя на две да им направи балони и то доста бързо. Сега аз ги търкалям за задни.
                        Yeah прави си!Обаче ако не целиш бордюри и дупки няма проблеми , аз го знам тоя момент и за това на бордюри не я качвам , карам като на рали през странната конфигурация от дупки и павета.В интерес на истината ако искаш здрави гуми на добра цена BFGoodrich.

                        Коментар


                          #13
                          Намери си Спортива,но не обикновиния модел а,мисля че беше Зета,Марангони недей да рискуваш,защото са доста слаби за нашите дупки.
                          ex. punto elx 1.2i
                          Lancia Libra 1.6

                          Коментар


                            #14
                            Спортива имат само 1 модел Зета и Зета Линея са модели на Марангони!

                            Коментар


                              #15
                              maiden написа:
                              Спортива имат само 1 модел Зета и Зета Линея са модели на Марангони!
                              На кой размер Спортива има само един модел След час ще кача снимка на моите зада сравним. Спортива е към Континентал груп :D
                              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                              Коментар

                              Working...
                              X