Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто 1.2 или 1.9JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто 1.2 или 1.9JTD

    Става въпрос за пунто 2003-2004 г.Кой двигател е за предпочитане и на кой ме съветвате да се спра.Колата ще я кара жена ми ,само градско .До сега не съм имал Фиат и нямам никви наблюдения .Слаби места по тези модели и въобще,какво да гледам при покупка .

    #2
    1.9 ЖТД Как изобщо може да има колебание точно м/у тези мотори....

    Коментар


      #3
      аз залагам на 1,2 16в
      Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

      Коментар


        #4
        Аз съм с 1.2 16в е съм много доволен. Повечето колеги обаче залагат на JTD - верно е по добро, но предполагм и цената ще е "по-добра". Въпрос на избор...
        Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
        MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
        Engine Stamp: 176B9.000
        Version Code: 176BV
        Version: V5 | SPORTING | 03.'98

        Коментар


          #5
          Прав си колега и подръшката му е друга иначе не е лошо жтд
          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

          Коментар


            #6
            Аз естествено включвам съвсем друг двигател, който не си го дал, но според мен е най-добрия избор в случая.Щом имаш възможност за 2004 година автомобил директно се мятай на 1.3jtd и ще пееш и ще се возиш
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              BO написа:
              Аз естествено включвам съвсем друг двигател, който не си го дал, но според мен е най-добрия избор в случая.Щом имаш възможност за 2004 година автомобил директно се мятай на 1.3jtd и ще пееш и ще се возиш
              Да ,този го забравих 1.3 и той също флиза в списъка.Като цяло не ме интересува разхода на гориво,колкото здравината на двигателя ,да не ми прави проблеми.Цените също са им много близки,така че и това не е важно.На какво да обърна внимание при покупка ?P.S. Ако може да се конкретезирате ,за дадениа модел двигател,който е по-добър според вас , защо го предпочитате.

              Коментар

              Working...
              X