Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля предния фар за мъгла на браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сваля предния фар за мъгла на браво?

    някой свалял ли е халаген? ако да ще помоля за малко пояснения!
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    #2
    Ще ти кажа по спомени как беше, защото преди няколко месеца се пробвах да ги сваля халогенчетата и успях.Има 2 винтчета за свалянето - едното е точно отпред малко над стъклото на халогенчето. Другото винтче обаче се достига само ако си под колата и се намира вътре в пластмасовата престилка. Но като свалиш горното винтче и разклатиш малко фарчето, ще видиш къде е хванато в долната част.Успех.
    Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

    Коментар


      #3
      IvoMarea написа:
      Ще ти кажа по спомени как беше, защото преди няколко месеца се пробвах да ги сваля халогенчетата и успях.Има 2 винтчета за свалянето - едното е точно отпред малко над стъклото на халогенчето. Другото винтче обаче се достига само ако си под колата и се намира вътре в пластмасовата престилка. Но като свалиш горното винтче и разклатиш малко фарчето, ще видиш къде е хванато в долната част.Успех.
      мерси колега, сега отивам да го видя!
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #4
        Аз пък имам спомени, че са три винтчетата...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          така.. преди малко извърших операцията по следния начин : 1. развива се болта, намиращ се на пластмасата от горната страна на стъклото...2. ляга се под /вдига се на крик, канал/ колата и до болта за сваляне на кората има винт, развърта се и.. 3. ВОАЛА халогена е в ръцете ви, остава само да се махне декоративната пластмаса от халогена /тре видими винта/
          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

          Коментар


            #6
            В този ред на мисли имаш ли представа, колко струва нов халоген?
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Vladim написа:
              В този ред на мисли имаш ли представа, колко струва нов халоген?
              вчера пообиколих магазините и се оказа че са по 55-60лв. нови на симеон, само че навсякъде са свършили има един магазин на канала с/у синьото та там преди 2-3 седмици имаше и ми искаха около 80лв...май ще ходя при италиянеца, не ми се вярва да иска повече от 25-30лв за халоген :D
              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

              Коментар


                #8
                хора, мойта Брава е с другата престилка... - няма халогени за мъгла. мога ли на нея да сложа такива, че нещо много странно ми се вижда - има нещо като изрязано но няма дупки...
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  toko написа:
                  Vladim написа:
                  В този ред на мисли имаш ли представа, колко струва нов халоген?
                  вчера пообиколих магазините и се оказа че са по 55-60лв. нови на симеон, само че навсякъде са свършили има един магазин на канала с/у синьото та там преди 2-3 седмици имаше и ми искаха около 80лв...май ще ходя при италиянеца, не ми се вярва да иска повече от 25-30лв за халоген :D
                  Да... май при него е решението на въпроса. Стига обаче да фи има, защото, като почне "ще дойдат другата седмица" а се оказва, че идват след месец...
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    преди време проверявах там и ми казаха че много рядко получават такива халогени, а и да получат веднага изчезват по приятели, все пак късмет, дано намериш

                    Коментар

                    Working...
                    X