Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Багажник Фиат Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Багажник Фиат Мареа

    Здравейте,интересуваме ще може ли багажник на Фиат Мареа да издаржи около 150 кг.

    #2
    За седан ли става дума или комби. И в двата случая, смятам, няма никакъв проблем. Аз в комбито съм прекарвал 35 пакета ламиниран паркет и багажникът беше пълен наполовина. Момчетата от склада казаха, че това са над 500 килограма, защото първоначално не вярваха, че ще може да ги побере.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      В неделя натоварих Марая със 150 кг. картофи и 50 кг. дини. , освен това бяхме и 4 човека в колата. Всичко понесе безропотно добичето :D .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        snake написа:
        В неделя натоварих Марая със 150 кг. картофи и 50 кг. дини. , освен това бяхме и 4 човека в колата. Всичко понесе безропотно добичето :D .
        Ти като москвич си я "насецал" бе колега! :D :D :D А после викате - амортисьорите са изпуснали, счупи се това и онова :D Пази колицата Аз затова не си взех комби :D
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #5
          Колегата да не би да пита за багажник на покрива на автомобила?
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Сигурно е за покрива, ама за тях дават, че са до 50-60 кила. А ако става на въпрос за товарене баща ми има фиат панда 0.9 всяка година товари отзад 400 кг. грозде от Сунгурларе и се прибира до ВТ. Та 150 кила са нищо.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              Аз на Брава-та 90кг бутилките метан + 10 пакета теракота около 350-400кг общо, дори и не клекна много.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                150 килца? Той само баджанака е толкоз, пък като тръгнем на палатки... то каси бири, то генератор и тн.
                brava 1.6_v16 elx

                Коментар


                  #9
                  Става въпрос за багажника на тавана.

                  Коментар


                    #10
                    peio77 написа:
                    Става въпрос за багажника на тавана.
                    Много са недей ще стане беля и ще развалиш цялата линия на колата с две думи ако е комби ще смачкаш конзолите и те ще потънат навътре .Казваш 150кг. но на някоя дупка като друсне колата те стават 200кг. а дупки и неравности по нашите пътища колкото щеш. :D
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар

                    Working...
                    X