Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Остърган ръб на алуминиеви лети джанти - ВЪЗСТАНОВЯВАНE ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Остърган ръб на алуминиеви лети джанти - ВЪЗСТАНОВЯВАНE ???

    Здравейте колеги, леко са ми остъргани на места летите джанти, чудя се как да ги загладя ръбовете, дали да ползвам финна пиличка за метал и някакъв номер шкурка, като и на края по-голям номер шкурка за финно заглаждане. Някой има ли някаква идея, как мога в домашни условия да си ги възстановя такива леко назъбени ръбове по джантите, получени от разни маневри с трутоари? След това, може би трябва някакъв гланц или лак да се нанесе, за да не се окислява алуминия. Ако някой има добър поглед над нещата, бих се радвал да сподели, понеже желая да си регенерирам оригиналните джанти на Мареата . И още нещо, как могат да се почистят добре джантите? Взех един препарат на NIRGIN за алуминиеви джанти, ползвах го по предписание, ползвах и гъбичка с по-твърдо покритие за отстраняване на разни петна. До някъде се почистиха джантите, но ми се струва, че този австрийски препарат, от чиято компания има доста други продукти в Практикер, нещо не се справи много отлично, а доста си играх да търкам с гъбичката, както и бях оставил да действа определеното време според предписанието. Някой да е ползвал някакви конкретни спреьове или пяни за лети джанти, от които е много доволен нека сподели. Чакам да вкарате свежи идеи за освежаване на джантите
    Фиат Мареа - седан, 1.8 16V бензин, 97г., 113 к.с.(83KW)
Working...
X