Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на семернинга

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на семернинга

    Здравейте на всички! Наскоро станах собственик на фиат пунто 75SLX. Имам един малък проблем и ако някой може да ми помогне ще съм мо много благодарен. Та един ден рекох да погледна колата отдолу и видях че около лявата полуоска точно до задния маншон е омаслено доста.Когато источих маслото от скоростната кутия то няма и 300гр. изтече от нея а знам че трябва да е 1.67кг.Както и да е.Налях ново колкото трябва до пробката и сега под колата покапва .Знам че има някаква семеринга която трябва да е сменя,но проблема е как да стигна до нея,смисъл кое след кое да сваля?

    #2
    Иди по-добре на майстор. Не си струва да се занимаваш за 30 лв. Първо ти трябва хубав инструмент и второ много време и търпение. Ако има и лагерчета накрая на маншона е още по-сложно.
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    Коментар


      #3
      Не вярвам да е от семеринга по скоро е от маншона свали гумата и го огледай .Един манвон струва 3 лева но за труд искат 30 лв ако имаш инструмент и неса ти вързани ръцете е за 2/3 часа работа успех.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар

      Working...
      X