Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Темпра 1.6 i.е

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Темпра 1.6 i.е

    МОЛЯ за помощ имам Темпра 1.6 i.епроблема ми е както си карам и малко да намалиш скороста не всеки път разбира се, но гасне двигателя карах я на майстор, но според него няма проблем и въпреки това смятам, че има защото същото се е случвало и на съпруга ми.Моля посаветвайте меБЛАГОДАРЯ. Yellow_Flash_Colorz_PDT_13

    #2
    Re: проблем с Темпра 1.6i

    антоанета написа:
    МОЛЯ за помощ имам Темпра 1.6 i.епроблема ми е както си карам и малко да намалиш скороста не всеки път разбира се, но гасне двигателя карах я на майстор, но според него няма проблем и въпреки това смятам, че има защото същото се е случвало и на съпруга ми.Моля посаветвайте меБЛАГОДАРЯ.Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
    Има ли газова уредба колата? При мен понякога става така. Все си мисля че е от стъпковия мотор или ТПС /който май е за смяна/
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    Коментар


      #3
      Re: проблем с Темпра 1.6i

      Fiat 127 написа:
      антоанета написа:
      МОЛЯ за помощ имам Темпра 1.6 i.епроблема ми е както си карам и малко да намалиш скороста не всеки път разбира се, но гасне двигателя карах я на майстор, но според него няма проблем и въпреки това смятам, че има защото същото се е случвало и на съпруга ми.Моля посаветвайте меБЛАГОДАРЯ.Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
      Има ли газова уредба колата? При мен понякога става така. Все си мисля че е от стъпковия мотор или ТПС /който май е за смяна/
      .........не няма лошото е че привидно всичко и е в ред

      Коментар


        #4
        Re: Проблем с Темпра 1.6 i.е

        антоанета написа:
        МОЛЯ за помощ имам Темпра 1.6 i.епроблема ми е както си карам и малко да намалиш скороста не всеки път разбира се, но гасне двигателя карах я на майстор, но според него няма проблем и въпреки това смятам, че има защото същото се е случвало и на съпруга ми.Моля посаветвайте меБЛАГОДАРЯ. Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
        Карането на "майстор" в такива случаи не винаги помага.Трябва свястна диагностика в добър сервиз.

        Коментар


          #5
          Откачи акумулатора за 10 минути. Ако това реши проблема за известно време ще го мислим после какъв е проблема.
          FIAT BRAVO II 1.4 GPL
          FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
          FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
          FIAT UNO 1.5

          Коментар


            #6
            stanleyhacker написа:
            Откачи акумулатора за 10 минути. Ако това реши проблема за известно време ще го мислим после какъв е проблема.
            Много благодаря ще пробвам, въпреки че не мисля че ще има голям резултат, а мислех с нея да пътувам до морето, но с този проблем това става много рисковано.

            Коментар


              #7
              антоанета написа:
              stanleyhacker написа:
              Откачи акумулатора за 10 минути. Ако това реши проблема за известно време ще го мислим после какъв е проблема.
              Много благодаря ще пробвам, въпреки че не мисля че ще има голям резултат, а мислех с нея да пътувам до морето, но с този проблем това става много рисковано.
              Здравейте всички, отностно моят проблем с Темпрата пробвах всичко което ми предложихте, но уви ..........възможно ли е да загрява и за това да гасне мисля така защото днес е по хладно и до сега не ми еправила проблемQuestion

              Коментар


                #8
                Искаш да кажеш че пак гасне, но днес не е, защото е по-хладно времето? А зимата правила ли е този проблем или си работи?
                FIAT BRAVO II 1.4 GPL
                FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
                FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
                FIAT UNO 1.5

                Коментар


                  #9
                  stanleyhacker написа:
                  Искаш да кажеш че пак гасне, но днес не е, защото е по-хладно времето? А зимата правила ли е този проблем или си работи?
                  ами не ми е правила проблеми, те зарочнаха от 1месец преди време на дълъг път т.е. след магистралата като намалих влизаики в София и на първият светофар биах до там ......ако е загряла защото си биах минала 100км.???????????????2Вече незнам

                  Коментар


                    #10
                    Гасне когато намалиш или когато си на свободна и двигателя работи на празни обороти?Ако е така и го први само загряла провери кабелите на свещите и бобината.
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар

                    Working...
                    X