Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Датчик за външна температура?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Датчик за външна температура?

    Колеги,Можете ли да ми кажете къде се намира датчика, който показва температурата на въздуха, която се изписва на дисплейчето за изминатите километри на Фиат Мареа?
    Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

    #2
    Re: Датчик за външна температура?

    На Типо/Темпра с ел. огледала е в лявото/шофьорското/ огледало ..... при теб може също да е там ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Аз съм заглеждал дясното огледало и то отдолу има една пъпка, която съм се чудил за какво ли е и предполагам, че е точно датчик за температурата.
      Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

      Коментар


        #4
        А някой може ли да каже как се задейства този показател за да се получи иникация на дисплейчето - автоматично ли отчита? При мен досега само венъж се е показала температурата при запалване на двигателя и въпреки опита, например от лосчето за чистачките и намиращите там позиции в неговия край от моя страна не мога да влиая на това(не дава показания).

        Коментар


          #5
          Иначе пъпката на датчика се намира в долната част на дясното странично огледало.

          Коментар


            #6
            На Бравата показва температурата веднага след запалването ако е < 4 градуса.Иначе има бутон на реда където е бутона за халогените и подгряването.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар

            Working...
            X