Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за алармата на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за алармата на Брава

    Здравейте, приятели! Взех си Fiat BRAVA преди няколко седмици-всичко й е наред (много съм доволен), но ме притеснява алармата (фабричната е) Имам два въпроса. Първият е как да я увелича,защото се чува много тихо, като започне да вие. И вторият ми въпрос е дали фабричната аларма на Фиат е надежна и сигурна, защото нещо ме съмнява. Бравата е произведена 2001 година. Благодаря.

    #2
    Re: Въпрос за алармата на Брава

    Иво_М написа:
    Здравейте, приятели! Взех си Fiat BRAVA преди няколко седмици-всичко й е наред (много съм доволен), но ме притеснява алармата (фабричната е) Имам два въпроса. Първият е как да я увелича,защото се чува много тихо, като започне да вие. И вторият ми въпрос е дали фабричната аларма на Фиат е надежна и сигурна, защото нещо ме съмнява. Бравата е произведена 2001 година. Благодаря.
    Сигурен ли си, че алармата е фабрично монтирана? Оригиналната на моята BRAVA например беше свързана с реле към клаксона - свири, че не се трае, но иначе е елементарна като изпълнение и не може да и добавяш датчици, да я програмираш и т.н. По-добре сложи нещо друго!
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    Коментар


      #3
      Иво_М, и моята е с оригинална аларма (уж). Нямам проблеми, а и не съм чувал отзиви че оригиналните аларми не са надеждни. Дори и да не е оригинална, важно е как е монтирана. И моята се чува по-тихо от другите аларми, но не ми е проблем. А щом си от лето 2001, смятам че няма за какво да се тревожиш... :D
      1997 Brava 1.6, 16V

      Коментар


        #4
        Моята също е оригинална и работи добре,само в началото като купих колата ходих на майстор да намали чувствителноста на обемния датчик.

        Коментар


          #5
          Благодаря ви, колеги за отзивите. А от къде може да се увеличи, защото се чува много тихо.

          Коментар


            #6
            Отиди при някои майстори на аларми Иначе се прави с комбинация от бутоните, но и аз не ги знам... (а и за различните модели аларми е различна комбинацията, май...)
            1997 Brava 1.6, 16V

            Коментар

            Working...
            X