Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

съвместимост на фаровете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колко пари ги взе и от къде, да имам превид да не ме врътнат с някои ментета?

    Коментар


      #17
      Alexius написа:
      Колко пари ги взе и от къде, да имам превид да не ме врътнат с някои ментета?
      Видях, че ги има в магазинчето до сервиа на Вантотрейд при караулката(не знам dали няма и друг сервиз). Иначе аз ги взех от Германия, 20 евро + габарити, които също светят бяло..В БГ цени не знам, но мисля, че няма много да се различават цените Малко по-късно ще постна нялколко снимки да видите как е
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #18
        Вллючил съм халогените, за да си личи разликата жълто/бяло. В действителност е още по-осезаема
        Прикачени файлове
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #19
          divaka благодаря, държа да не са сини, утре ще проверя тук там, че едната ми крушка свети по-слабо от другата, как са ме пропуснали пичовете заели се с "Акция Светлина"

          Коментар


            #20
            Alexius написа:
            divaka благодаря, държа да не са сини, утре ще проверя тук там, че едната ми крушка свети по-слабо от другата, как са ме пропуснали пичовете заели се с "Акция Светлина"
            Мда и аз като ходих да си ги купувам, като видях тва Blue Vision, поти се бях отказал. Добре, че едно от момчетата, които продаваха ми каза, че ставало въпрос за крушки Дневна светлина, а не за сини...
            FIAT BRAVO 1.6 16V

            Коментар


              #21
              тук можете да разгледате какво предлага филипс: http://www.lighting.philips.com/in_e...дуктите се продават в един магазим на ул проф. М. Бичев, точно преди да се излезе на ул Данаил Николаев.
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #22
                Точно от това магазинче и аз си взех крушки, цената беше 29 лв за H1, точно срещу гаража на мъжа на Надка михайлова
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #23
                  zgabrovski написа:
                  Точно от това магазинче и аз си взех крушки, цената беше 29 лв за H1, точно срещу гаража на мъжа на Надка михайлова
                  за кой модел крушки и в цената какво е включено?
                  "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                  (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                  Коментар


                    #24
                    Само късите светлини, 2 крушки, за съжаление изхвърлих вече опаковките и не помня точната модификация, но бяха някакъв среден вариант, собственика беше доста любезен и обясни подробно какви бяха предимствата - осветеност 50% повече и бяла светлина.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #25
                      zgabrovski написа:
                      Само късите светлини, 2 крушки, за съжаление изхвърлих вече опаковките и не помня точната модификация, но бяха някакъв среден вариант, собственика беше доста любезен и обясни подробно какви бяха предимствата - осветеност 50% повече и бяла светлина.
                      Такива купих на бащата за волвото..Хубави са наистина.Просто тези Blue Vision на мен лично повече ми харесват, защото освен, че са по-силни от оригиналните на браво, се отличават и по-добре знаците на пътя. Иначе тези 50+ също не са лоши,но светлината не е толкова бяла, малко жълтее пред другите. Иначе Филипс предлагат и ALL Weather, които обаче хич не са по моя вкус. От различни ъгли светят различен цвят...A другите предлагани SilverVsion & Power2night, не се различават толкова в свтенето, колкото по аутлука така да се каже. Особено силвъра...
                      FIAT BRAVO 1.6 16V

                      Коментар


                        #26
                        Аз също имах ядове с фаровете, с настройването нещата се пооправиха, но накрая смених двата кабела на късите, като дългите станаха къси, свалих ги малко надолу и забравих за проблема - светят перфектно......
                        Alfa 156 2.0 TS
                        Alfa 156 20VTurbo
                        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                        Locost TF1 3.0V6

                        Коментар


                          #27
                          Здравейте, Някой има ли представа какви крушки биха били подходящи за пунто, защото и аз имам проблеми с фаровете на колата особенно когато съм на къси. Ако може дайте ми някакви характеристики да знам какво да търся. Искам да са с бяла светлина. Благодаря на всички предварително!!!
                          Punto SX 1.1 55

                          Коментар


                            #28
                            Нека някой каже на Пунто I какви са крушките - Н1 или Н4? Благодаря
                            Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                            Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                            Коментар

                            Working...
                            X