Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за чип и борд рс за фиат пунто 1.1 sx 1996 год.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за чип и борд рс за фиат пунто 1.1 sx 1996 год.

    Здравейте колеги!!! От доста време редовно посещавам форума и с интерес чета написаното в него От скоро имам фиат пунто 1.1 sx 55 к.с моно инжекцион.Млад съм и като шофиор ,и като собственик на фиатче и като компетентност относно двигатели тунинги и такива Имам няколко въпроса, който може да ви се струват тъпи но просто ме вълнуват.1-во. Както казах имам пунто 1.1 и искам да попитам(тъй като чета из форума за борд компютър за коли) дали вече има нещо за нашите бижута(по специално пунто (което е 1996 година забравих да напиша) ) и от къде може да се поръча и на каква цена????2-ро както казах вече пунтака е 55к.с по-принцип съм много доволен от него,но ми се иска мъничко да му повиша мощността и по някакъв начин да направя успорението малко по-бързо(ако е възможно разбира се). четох някъде из форума за чип тунинг ,до колко би бил ефикасен той при кола като моята и какво би направил за колата и на каква цена???(да уточня не търся нещо от рода на искам колата ми да е 150 или 200 коня не искам и 100 да е, просто нещо 70-80 к.с ще са ми напълно достатъчни.Та четох мнение на един колега който казва: "защо всички си копуват коли с по 50-60 к.с пак после искат да станат на 100 и повече к.с." аз за себе си ще кажа ,че като си закупих колата нямах възможност да избирам, нито имах средствата за нещо по-мощно, чаках колата половин година и толкова ми беше писнало че исках кола каквата и да е(става въпрос за пунто) и така се сдобих с моята колица.Та може ли да се направи нещо по въпроса??П.с извинявам се ако темата не е на място и ако въпросите ми са глупави но просто четох ,четох но за пунто 1.1 нищо не намерих а и просто това ме вълнува Благодаря на Всички Ви предварително.
    Fiat Punto 55 SX 1.1mi

    #2
    кола

    по добре виж нещо проблем по колата да имаш или е смени направо с 1.2 ELX 75 или подобно иначе другото е загубена кауза ако не даваш много пари
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      мхм е да ама аз не искам да си сменям колата поне може ли да ми кажете като информания пак и да си имам едно на ум каква е работата с чип тунинга(в смисъл колко коня дава,усеща ли се разлика с него,за какви пари става въпрос евентуално ако се намери може ли турбо да се сложи) пак и много ми е важно за борд компютъра да ми кажете ако на някой въобще му се занимава с мене да ми обясни тия неща ще сам много радостен Благодаря Ви
      Fiat Punto 55 SX 1.1mi

      Коментар


        #4
        Колега чипа е към 600-800лв ти и да продадеш твойта на загуба + тия пари зимаш Пунто 75! + това цената на 1,1 55 и 1,2 75 е кажи речи иднаква!
        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
        Втората......пак същата!
        (_-_)______////_______(_-_)
        Punto75-Вече на жената!
        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

        Коментар


          #5
          За тези пунтота се слагаше потенциометър с който се регулира ръчно обогатяването на сместа.виж в клубовете на дир.бгтам един чоквек продаваше такова нещо за пунто за 30 лв мисля ама беше отдавна.иначе борд компютър не, то освен комп си трябват и сумати датчици
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            Пунто 1.1 звер

            аз немоа да разбера колко по-бързо искаш да ускорява аз карам същата кола или карах наскоро катастрфирах... сега е в Pimp my Punto :D с отнесеna предница добрече другото си е наред само ламарини ... тфа е бегачка просто 160 си ги лепи на газ... явно има ограничител щото дори и по надолнище не подминва 160 закова си на тях не ми тряат чип тунинги е са друг е вапорса ко натфариш цялата тумба в колата 120-130 повече няма да вдигнеш... ма кеф количка ... знаичи моята е 4-5 врати 1.1i S значи преди да си я взема бях маняк на тея калибри там ауу.. тфа на 2.0 големи двигатели ... за каф кур ми е то голям двигател кат и тая варви с колкото ми трябва пък с газовото просот кеф слагам 20 леа и 260-320 км зависи как караш изминаваш с 20 литра газ ... кеф рабута фарляш 20 леа и караш караш... при условие че до 80км/ч макс 100 не повече иначе коя фиркаш качва до 10 на 100 разхода ... бе супер количка ... просто Зверче на пътя та с моито катастрфирах и исках да си вземам пак кола и пак щеше да е пунто 1.1 даже я намерих за 2600 1 кам 1 с моита но ми казаха ,че могат я оправят моита Фиатка и таи чи си я чакам NeeD FoR SpeeD Punto Mk1 Most Wanted и лека и без авариина ...
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар

            Working...
            X