Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупено огледало

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Счупено огледало

    Днес намерих стъклото на огледалото ми на тавана с бележка : Извинявай. Сега се чудя може ли да се сложи ново стъкло, щото огледалото е 80 кинта А и каското покрива ли го ?
    Fiat Bravo 1.4 12v

    #2
    Re: Счупено огледало

    gamencerista написа:
    Днес намерих стъклото на огледалото ми на тавана с бележка : Извинявай. Сега се чудя може ли да се сложи ново стъкло, щото огледалото е 80 кинта А и каското покрива ли го ?
    на мен ми се случи същата работа без бележката още като дойдох във Варна . Можеш да го смениш лепи се , намерих само че без реотани за подгряване. 11лв е в Евро 07 иначе към 5 излиза по старото да ти направи стъклар Аз лично смятам да си намеря такова с реотан и да го сменя Иначе зимата ми се отлепи от оригиналното лепило и прибавях двойнозалепващ скоч . Внимавай да не опира като го монтираш да се движи навсякъде Айде успех п.с. на мен ел. огледалото в евро 7 цялото ми беше към 140 лв .. съдейки по цената на твоето си без ел. стъкла .. може и да греша
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      Ми то май няма Браво без ел. пакет Аз имам, и го гледах в axm auto 80 лева, въпроса е мога да ли са купя само стъклото тия реотани, не са ли отделно от стъклото ?
      Fiat Bravo 1.4 12v

      Коментар


        #4
        gamencerista написа:
        Ми то май няма Браво без ел. пакет Аз имам, и го гледах в axm auto 80 лева, въпроса е мога да ли са купя само стъклото тия реотани, не са ли отделно от стъклото ?
        мне , реотаните си бяха ’ Вградени ’ в оригиналното ми стъкло, като го махах ми направи впечатление , че са под някакъв слой лента. Но в Евро 07 100 % трябва да имат без реотани ( те са в самото стъкло зависи от вида му и има 2 клеми на самото стъкло за които се връзва с кабелчета ) а с реотани , аз ще си търся ти на първо време иди в 3дневен срок от щетата да ти направят оглед за каското , (казвам ти го защото съм застрахователен агент) да не ти кажат не после, но ако са коректни не би трябвало
        Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
        Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

        Коментар


          #5
          огледало

          днес и на мен ми счупиха огледалото хем бях там и догато се отетя че го счупи изчезна на пред имаше много коли та неможах да го стигна иначе от Манията или от Илиенци е цена около 6 лв има доста модели .Самото огледало се семя почти лесно като е без реотани не е не обходимо цяло то да сменяш.
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            Re: Счупено огледало

            gamencerista написа:
            Днес намерих стъклото на огледалото ми на тавана с бележка : Извинявай. Сега се чудя може ли да се сложи ново стъкло, щото огледалото е 80 кинта А и каското покрива ли го ?
            Покрива го. На приятел преди месец при разминаване с друга кола гоудариха и се счупи стъклото. Платиха му цялото огледало. Сега не се сещам към коя компания е. Иначе имам едно стъкло от дясно огледало, ама е малко счупено.Подарява се. След малко ще кача и снимка.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              Колата я купих с каско към UNICA някой знае ли къде имат офис около Подуене и колко пари трябва да ми дадат горе-долу понеже намерих само стъклото 10.51 лв в ЕВРО07
              Fiat Bravo 1.4 12v

              Коментар


                #8
                да цената е същата , по експертна оценка зависи но май към 20 лв. А виж горе къде се виждат реотанчетата на 1вата снимка под счупеното и на 2рата къде се закачат кабелчетата
                Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                Коментар


                  #9
                  gamencerista написа:
                  Колата я купих с каско към UNICA някой знае ли къде имат офис около Подуене и колко пари трябва да ми дадат горе-долу понеже намерих само стъклото 10.51 лв в ЕВРО07
                  Скоро карах служебната там за оглед имат в сервиз "Изток" и в Борово ул. Стефан тошев № 1-9 Имаше и още един обявен, но не го запомних че ми беше неудобен. Зле са на тема огледи, само един човек работи и стават б’си опашките... Много са зле иначе плащат - Успех
                  Fiat Tipo 1.6 DOHC

                  Коментар

                  Working...
                  X