Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.9 jtd проблем с мотора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.9 jtd проблем с мотора

    Zdraveite,kazvam se Dimitar i sam ot gr.Balchik.Kupih si Fiat Bravo 1.9 jtd 2000 godina.Imam problem s motora,pali normalno,sled kato zagree kolata ugasq v dvijenie.Izchakvam 10-15min. i pak pali.Na tabloto sveti indikator duza.Sled kato zapali minavam 3-4 kolometra i pak ugasq v dvijenie.Smenil sam goriven filtar,no problema si ostana.molq pomognete.Добре дошъл Митко ,но тук е желателно да се пише на кирилица,Модераторски екип на fiat-bg.org
    Blagodarq za vasheto vnimanie.

    #2
    ами митко тя лампата си казва , сменяй дюзи няма какво да го мислиш , има някакво запушване най вероятно
    Fiat Brava 1.4 12v SX

    Коментар


      #3
      aron666 написа:
      ами митко тя лампата си казва , сменяй дюзи няма какво да го мислиш , има някакво запушване най вероятно
      И като те послуша ще го метнеш в няма такъв излишен преразход
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        здравеите имам един проблем с колата фиат бражо 1.9 жтд когато карам със 120 км натискам педала на газта и докато се набере до 160 ми излиза душата а след 160 км не вдига и 1 км пове4е и примерно сам се набрал и идва нагорнище напрово си умира колата ако може някои да помогне благодаря ви предварително колегиИмаш 24 часа да се запознаеш с правилата на форума и начините за писане в него. Те са описани в раздел ’За форума’.
        Brabo jtd

        Коментар


          #5
          диагностика.иначе много неща-дебитомер егр,спукани въздуховоди на турбото,лош контакт на потенциометъра(като минеш през дупки светва дюзата).иначе дюзата е чек и сигнализира за неизправност в електрическата и горивната система

          Коментар


            #6
            Re: Fiat Bravo 1.9 jtd проблем с мотора

            dimitar dimitrov написа:
            Zdraveite,kazvam se Dimitar i sam ot gr.Balchik.Kupih si Fiat Bravo 1.9 jtd 2000 godina.Imam problem s motora,pali normalno,sled kato zagree kolata ugasq v dvijenie.Izchakvam 10-15min. i pak pali.Na tabloto sveti indikator duza.Sled kato zapali minavam 3-4 kolometra i pak ugasq v dvijenie.Smenil sam goriven filtar,no problema si ostana.molq pomognete.Добре дошъл Митко ,но тук е желателно да се пише на кирилица,Модераторски екип на fiat-bg.org
            симптомите са като датчик колянов вал(около 70лв)но първо отиди на диагностика
            Bravo 1.9d 97г

            Коментар


              #7
              Този, на когото отговаряш, е посетил форума за последно преди 4 години и 9 месеца. Мисля, че досега е решил проблема си.

              Коментар


                #8
                ogi28b написа:
                Този, на когото отговаряш, е посетил форума за последно преди 4 години и 9 месеца. Мисля, че досега е решил проблема си.
                така е като не съм погледнал датата
                Bravo 1.9d 97г

                Коментар

                Working...
                X