Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за решетка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за решетка

    Имам тази част на решетката ,а нямам мрежата и щипките.Та искам да ви попитам ако си взема старата решетка ще стане ли от нея мрежата и щипките на тази която имам от седичито?
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    не, няма да стане. на старата решетка ,лайсната която е по средата зад нея е платна пластмаса, а не е като мрежа. трябва и да премериш височината на решетките дали съвпадат. лесно можеш да отделиш старате решетка от мрежата, само жнимавай като я напъваш с отверката да не я счупиш /решетката/. нау добре мрежата я смени с алуминиева решека.

    Коментар


      #3
      Еми аз в момента съм с една решетка с халогени.И мисля да взема старата и да ползвам мрежата с щипките.Гледал съм на много типота ги окуцяват,като на старата решетка и режат средната част и махат емблемата и мрежата си е цяла.
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        халогените скриват голяма част от решетката и изрязаното не се вижда. но при този случай това ниама как да се скрие. алуминиева решетка в autosity е 6 лева. закрепваш я на решетката със силикон и с 4 бр. видии я закрепваш кам купето. и да спазиш разтоянието на решетката от купето / което се определя от щипките/ изрязваш от гумена шлаувка 4 парчета и ги поставяш на видията между решетката и купето

        Коментар


          #5
          А решетката с халогените какво ще я правиш???Кандидат купвач съм ако я бива...
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Ми има една забележка решетката с халогените.малко е счупена ето тук
            Прикачени файлове
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар

            Working...
            X