Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с комбиниран превключвател на волана.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с комбиниран превключвател на волана.

    Здравейте колеги, преди време бях писал че имам проблем с пускането на мигачите смисъл понякога ги има понякога ги няма, изчетох доста теми и позачистих релето и проблема каточели изчезна до днес.....,но уви проблема се оказва малко по сериозен.Значи мигачите пак почнаха да си правят същите магарии има ги и ги няма когато си поискат но схванах къде е проблема а именно като дам мигач и той ако не се включи трябва леко да натисна лостчето на мигачите навътре и той се пуска и го има същото е и за аварийните.Проблем с включването на габарити и фарове нямам като и проблема с мигачите не е системен.Та въпроса ми е какво предлагате да направя понеже с това натискане на лоста назад рано или късно той може да даде фира и край с всичко а нов превключвател е 200лв.Дали той подлежи на ремонт и задължително ли е за да стигна до него да сваля волана,еърбега и всичко там,то си е половин предница ,или замислям да ползвам релето с едно цека ключе вградено в лоста за да не се вижда за да не сменявам цялата тази част.
    Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

    #2
    Re: Проблем с комбиниран превключвател на волана.

    Harzulov написа:
    а нов превключвател е 200лв.Дали той подлежи на ремонт и задължително ли е за да стигна до него да сваля волана,еърбега и всичко там,то си е половин предница
    Значи на мен ми се прецакаха фаровете от нагар там. За да го махнеш махаш чво еърбег , клаксон и накрая волана, след това горна и долна кора а превключвател 2ра ръка намерих много запазен за 75 2ра ръка, което е много . За 50 лв ще си намериш нов и забравяш за проблема според мен . на преди за да вкл късите трябваше и аз да вкл светкавиците а после съвсем отказа .. препоръчвам да го смениш
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      Аз моя превключвател го намерих за 35 лв. от моргата с/у СБА и стария съм се навил да го разглабям, да видя дали мога да направя нещо от него, но без смяна предполагам, че няма да се оправи, а чисто нов е 140лв.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар

      Working...
      X