Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видове маслен филтър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Видове маслен филтър

    Колеги,докато си разглеждах един сайт за части попаднах на следното инфо.Предлагат два вида маслени филтри за колата от подписа ми.Имам предвид 2 модела.Единият е по-голям от другият и има някакъв клапан против обратно връщане на маслото.Та кой модел е по-подходящ?
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    Re: Видове маслен филтър

    dudulia написа:
    Колеги,докато си разглеждах един сайт за части попаднах на следното инфо.Предлагат два вида маслени филтри за колата от подписа ми.Имам предвид 2 модела.Единият е по-голям от другият и има някакъв клапан против обратно връщане на маслото.Та кой модел е по-подходящ?
    дай тоя сайт де

    Коментар


      #3
      Сега видяь,че и двато са с такъв клапан,но в зависимост от годината на производство са различни.Ето линк:http://www.parts2go.de/Filter/Oelfil...05_100259.html
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        Artikel wurde nicht gefunden!

        Коментар


          #5
          Мда,това ми даде и на мен сега.Вляво си избираш марка,модел и двигател,след което натискаш bestätigen. След това пак вляво виждаш едно "дърво" ,като на него отиваш на Filter/Ölfilter И двато имат такава клапа,но то май повечето филтри да не кажа всички са снабдени с подобни клапи.Просто единият е по-голям от другият.
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #6
            dudulia написа:
            Мда,това ми даде и на мен сега.Вляво си избираш марка,модел и двигател,след което натискаш bestätigen. След това пак вляво виждаш едно "дърво" ,като на него отиваш на Filter/Ölfilter И двато имат такава клапа,но то май повечето филтри да не кажа всички са снабдени с подобни клапи.Просто единият е по-голям от другият.
            их нихт шпрехе дойч клапата би имала смисъл ако колата редовно --> дълго (над 2 3 дни ) стои изгасена, ще помогне да не работи на сухо при стартиране.от друга страна - всяка клапа е потенциално място на запушване нал тъй ?

            Коментар

            Working...
            X