Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ Абарт Seicento (600) Sporting

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФИАТ Абарт Seicento (600) Sporting

    Видях този малък звяр в една автокъща в Дупница - естествено какво може да стане с такъв като мен - влюбих се до уши! Хубавецът е жълт, малко, но красиво тунингован външно, поставен му е оборотомер има високоговорители сигурно и в аспуха. Ето тук http://www.spullenbank.nl/rs6/cl.asp...=v&id=72017715го онагледявам, ама онзи е по-красив, къде къде... Поразрових се и разбрах следното: 1108 куб. см., 40/54.5 киловата/кс., 600 кг.Красавецът е 1999г. на 68 000км. регистриран всичко платено искат му 4 500 лв. Та понеже има малко такива на пазара (аз виждам за пръв път) Моля Ви кажете струва ли си парите колицата, А?Лошото е, че ще трябва да се разделя с предишната любовница, ама така е с любовта - не пита. п. с. Ама много е красив.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    тествах такъв звяр - това беше втория фиат който карах след HGT. Бях приятно изненадан от поведението на колата - стабилна и пъргава. За двама души е добре - аз и жената - на детето отзад му се бяха сгънали краката на 8. При положение че бе едва на 4 годинки)Икономична е, до Благоевград и обратно (от София) - не изхарчи почти нищо - едно деление. На летището дигна 170, което си беше истинска изненада за всички. Много е стабилна в завои, въпреки че е малка. В гарад е изключително полезна кола - винаги намираш място за паркиране. Двигателя е най-малкия за Punto и въпреки че колата беше едва на 2-3 хиляди мисля че беше омаслен капака на клапаните от гарнитурата. Оборотомера е само за версията Спортинг - малко неестествено стои в средата - но пък е красиво!Багажника е колкото за резервна гума - два плика с покупки и е пълен. стандартно Спортинг версията е с 14.цолови алуминиеви джанти и нископрофилни гуми - 165х14. Аз бих държал на тях при покупката, защото са уникални.За годината си цената е май висока, но всичко зависи от състоянието и в момента. Ако преглътнеш всичко това и ще се возите предимно 2-ма и по-често в града - Сейчентото е удачен избор. Погледни в Mobile.de как вървят цените им - Препоръчвам ти да я вземеш от Германия, а не от Италия, на каквато предполагам си попаднал.

    Коментар


      #3
      май дори е с шест скорости...на бул. Димитър Несторов малко преди Цар Борис 3 има от 5 години един такъв СПОРТЕН АВТОМОБИЛ
      2004 Audi A6 4F
      2002 Lancia Y

      Коментар


        #4
        Ееееех, то докато умните се наумуват... купувачите купуват колата...Жалко, много жалко, щото почти вече бях навил и приятелката си. Сигунно няма да я видя вече -такава красавица само.. боже, боже...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Ако си чевръст и печен можеш да спечелиш товаhttp://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...category=38697Падежа е след два дни!другото удачно е това http://mobile.de/SID6hlDa9gTvKWM.gdO...1111187622841&

          Коментар

          Working...
          X