Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava, чистачките ми не работят!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16

    Коментар


      #17
      Влага и от там ръждясало моторчето...и....понеже съм много умна, забравих какъв точно беше проблема, но човека за да ми спести купуването на ново моторче, разглоби старото и успя да ги задейства пак, сори, просто вече забравих какво ми каза....
      Fiat Brava 1.6 16V 103к.с.

      Коментар


        #18
        И аз имам проблем с чистачките, или по-скоро с лявата (разбира се, най-необходимата!).Колата е Пунто МК2. Вчера се качвам, пускам малко вода и бутвам лостчето нагоре (бърза степен, чистачките се движат, докато ръката е на лостчето). В един прекрасен момент лявата спря и си остана горе. Слязох, смъкнах я надолу и до там- сега изобщо не помръдва. Дясната работи, задната често казано не съм я пробвала. Лявата чистачка мога спокойно да я мърдам нагоре-надолу с ръка.Някакви идеи?

        Коментар


          #19

          Коментар


            #20
            Позитивната написа:
            Влага и от там ръждясало моторчето...и....понеже съм много умна, забравих какъв точно беше проблема, но човека за да ми спести купуването на ново моторче, разглоби старото и успя да ги задейства пак, сори, просто вече забравих какво ми каза....
            Колко пари ти излезе ако не е тайна? Че и мен май ме чака такава операция.

            Коментар


              #21
              Благодаря на deadairplane! А какво значи, че отива на зле=колко да приготвя? А съвет къде да ида на майстор в София?

              Коментар


                #22

                Коментар

                Working...
                X