Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на гумички на клапаните?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на гумички на клапаните?

    Хора нещо започвам да се дразня на новата кола!Всичко наред супер вози добре ама това харчене трябва да се оправи-свикнах с този проблем-имаш пари караш нямаш пари пак караш ама с лишения от други работи.Сега се откри още един проблем За приблизително 1000км е изчезнало 1л масалце много гаднооооКато си знам на типото че от смяна до смяна не доливам направо ми се къса сърцето!!!Сега предполагам предстои смяна на гумичките на клапаните-ако греша някой да ме поправи ама се съмнявам че ще го направи!!!Колата сандартно не пуши през аспуха освен ако не се изфорсира рязко до към 4500-6000об/мин пускаш пак изфорсираш и почва лек съвкав дим - като уточнявам че колата е без катализатор фабрично- изглеждащо на пара от аспуха ама май не е пара явно!!!Та някой може ли да предположи целия ремонт към колко пари ще излезне там гумичките на клапани гарнитури всякакви каквито са необходими труд и какво още? Двигателя е както знаете и незнаете е 2000см 16в- като на типо - темаБлагодаря ви!!!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    май си за сегменти, с гуми4ки няма да направиш нищто от ли4ен опит го знам
    chupa telefoni (ako nemoga da gi oprava)

    Коментар


      #3
      Колега, трудно е да се прецени каква точно е причината, но вьв всички случаи трябва пьрво да направиш опит сьс смяна на гумичките на клапаните! Много по-евтин вариант е и не ти пречи ако по-нататьк се наложи и смяна на сегменти!

      Коментар


        #4
        смяна на гуми4ки, водачи на клапани и сегментиводачите на клапаните на фиатите и ланчиите се прецакват бързо
        2004 Audi A6 4F
        2002 Lancia Y

        Коментар

        Working...
        X