Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Блокирани колани Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Блокирани колани Фиат Браво

    Колеги, коланите са ми блокирали, при инцидент който претърпях преди известно време. Някой може ли да ми каже как да ги възстоновя или какво трябва да направя, защото без колани е кофти
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    #2
    Като дойдеш утре да ти дам филтъра ще ти кажа как да ги оправиш. На баща ми беше блокирал единия и го разглабях, голяма врътня е

    Коментар


      #3
      Alexius написа:
      Като дойдеш утре да ти дам филтъра ще ти кажа как да ги оправиш. На баща ми беше блокирал единия и го разглабях, голяма врътня е
      Мерси, Алекс пак ти ме спасяваш, крайно време е да те черпя
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        blader написа:
        Alexius написа:
        Като дойдеш утре да ти дам филтъра ще ти кажа как да ги оправиш. На баща ми беше блокирал единия и го разглабях, голяма врътня е
        Мерси, Алекс пак ти ме спасяваш, крайно време е да те черпя
        Aлекс, що не кажеш всички да знаем... и аз имам проблем с шофьорския колан?
        BRAVA,когато НЕ гори

        Коментар


          #5
          Уфф голяма врътня е незнам как да го обясня, в общи линии сваляш корите над праговете, за да можеш да свалиш и тази на гредата. под нея е механизма за колана. Та там има един пиропатрон който при удар изстрелва и прибира колана. целта е да го разглобиш и да махнеш механизма който задейства пиропатрона. има и една метална лента която е навита N брой пъти и е много "лесна" после за навиване, просто голям кеф. незнам дали ще ти помогне този пост ама в общи линии в процеса на разглабяне решавах кое, къде. веднъж го правих и се получи.

          Коментар

          Working...
          X