Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново за мазилото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    изпадна ми добра оферта от вносителя на оригиналното BMW масло за България, някой има ли впечатления да сподели, мислех селения да си сложа, но това въпросното казват че е добро директно от Германия идва с гарантиран произход и струва 10 лв на литър, пък на мен ще ми го дадат наполовина и се чудя дали от него да сложа или да заложа на Селенията?
    ex Fiat Bravo GT

    Коментар


      #47
      BMW масло в ЕЛИТ АУТО е 6 или 7лв литъра 15 на 40
      2004 Audi A6 4F
      2002 Lancia Y

      Коментар


        #48
        KPEMATOP написа:
        BMW масло в ЕЛИТ АУТО е 6 или 7лв литъра 15 на 40
        Ако му съдя по цената - ебати и маслото. Аз такова не бих си сложил.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #49
          селенията е около 8 лв, това BMW е 10 лв за 10W40 става дума
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #50
            Колеги какво ще кажете за масло SELENIA VISION 15W40(две бази минерално+една база синтетика),някой да е карал с него,някакви впечатления,благодаря предварително...
            forza forever

            Коментар


              #51
              ivo098 написа:
              селенията е около 8 лв, това BMW е 10 лв за 10W40 става дума
              аз карам с такова перфектно е за БМВ-то става въпрос
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #52
                blue_g написа:
                колеги, ще сменям маслото на пунтото ....колко литра трябва да взема...
                Аз взех 5л. за мойто, казаха ми, че събира от 4.5 до 5 л.,хвана и 5-те литра без да се замисли.. Между другото взех "Селения Турбо Дизел" по 10 лв./литъра
                Пунто 1.7 Diesel `96 год.

                Коментар


                  #53
                  Dostin написа:
                  blue_g написа:
                  колеги, ще сменям маслото на пунтото ....колко литра трябва да взема...
                  Аз взех 5л. за мойто, казаха ми, че събира от 4.5 до 5 л.,хвана и 5-те литра без да се замисли.. Между другото взех "Селения Турбо Дизел" по 10 лв./литъра
                  В Т&N CAR е 8 лв литъра още от есента SELENIA TURBODIESEL 10W/40 "T&N" car ул. "Оборище" 95,близо до "Черковна" тел. 943 48 74, Кр.село 8504405;
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #54
                    изпадна ми добра оферта от вносителя на оригиналното BMW масло за България, някой има ли впечатления да сподели, мислех селения да си сложа, но това въпросното казват че е добро директно от Германия идва с гарантиран произход и струва 10 лв на литър, пък на мен ще ми го дадат наполовина и се чудя дали от него да сложа или да заложа на Селенията?
                    Няма по-добро масло от безплатното! До сега си карал сьс Селения и знаеш какьв разход си имал, сложи от това и виж за сьщия пробег колко ти е изхарчило! Там е истината за маслата!

                    Коментар


                      #55
                      Nino аз го взех от маг. на "Стамболийски" 155, просто не съм предполагал, че може да има такава разлика в цените (щях да спестя 10 лв.)за другия път ще знам
                      Пунто 1.7 Diesel `96 год.

                      Коментар


                        #56
                        Dostin написа:
                        Nino аз го взех от маг. на "Стамболийски" 155, просто не съм предполагал, че може да има такава разлика в цените (щях да спестя 10 лв.)за другия път ще знам
                        Ами скъпички са им маслата там.Аз преди няколко пъти съм купувал AGIP /също превъзходно масло, даже не съм съвсем убеден дали не е по-добро от SELENIA/ и какво беше учудването ми като го взех от друго място с 2.20лв литъра по-евтино.Пазарна икономика.. какво да кажеш!
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #57
                          ех маслото

                          Бих ви препоръчал да посетите http://cmi.bg/bg/index_bg.htm Там в ПРОДУКТИ -MORRIS-има една статия "Какво масло да избера". Мисля, че ще ви е интересно. Аз бих казал, че най-добро е подходящото масло. А кое е подходящо, зависи от няколко показателя. Най-важните са изброени в статията. И се ПАЗЕТЕ от ментета
                          Bravo 1.8 16V

                          Коментар

                          Working...
                          X