Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тресе при потегляне, по при пуснат климатик - не

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тресе при потегляне, по при пуснат климатик - не

    значи проблема е следнияот доста време тресе при потеглянев 99% от потеглянията тресе, с по-малко газ даже супер дразнещослед смяна на комплект съединител нищо не се променинай-интересното е че при пуснат климатик колата си потегля нормалносъединителя АР ли е пръчка или е тампон?или е нещо друго
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    AP са си екстра съединители! Поне този на типото е идеален! Може би е тампон!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      мобже причината да е доста индиректна. в смисъл поне при мен като пусна клима се вдигат оборотите със 100 и стават 900. да не би да се заблуждаваш от пускането на вентилатора например, помня и твоя реостат не е ок. нещо в тази насока да е.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        И аз съм за тампон! Може да направиш следния екперимент: Отваряш предния капак и гледаш мотора. В същото време някой твой приятел се опитва да тръгне с дръпната ръчна/при условие че ръчната държи/. Ако имаш повреден тампон според мен ще го разбереш по усукването на мотора. За сведение на пунто 1 сме го правили този опит и веднага лъсна повредения тампон.Успех!
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          реостата го оправих...това с ръчната отдавна мислех да го пробвамно едни "майстор" преди я беше гледалточно това правехме и твърдеше че не е тампон
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Хм, на бензин или на газ.Щото ако е само на газ си обучи наново ламбда контрола.На мене като вземе да ми притриса при тръгване винаги е от калпава смес - обучаваме се наново и готово.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              и на двете за съжаление :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                и на мен ми тресе така както при теб и един майстор ми каза да си провера свещите и кабелите,че мопжело да е от тях но още не съм ги проверил и немога да кажа дали е от тях,ако ги провериш кажи какъв е резолтата.
                Brava 1,6 16V

                Коментар

                Working...
                X