Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Bravo ??????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покупка на Bravo ??????

    Питах на 1000 места и получих 1000 мнения - искам да попитам - Bravo 1.4 като двигател струва ли си...тоест трябва ли да търся 1.6 за да не съжалявам по-късно или 1.4 също е добър?и тъй като който го е прочел вече си е загубил 1 мин - ето още един въпрос - фрапираща ли е разликата в поддръжката между Пунто и Браво или е поносима?Мерси предварително.

    #2
    Re: Покупка на Bravo ??????

    solarisb написа:
    Питах на 1000 места и получих 1000 мнения - искам да попитам - Bravo 1.4 като двигател струва ли си...тоест трябва ли да търся 1.6 за да не съжалявам по-късно или 1.4 също е добър?и тъй като който го е прочел вече си е загубил 1 мин - ето още един въпрос - фрапираща ли е разликата в поддръжката между Пунто и Браво или е поносима?Мерси предварително.
    според мен по добрия избор е 1,6 а за разликата в подръжката между пунто и браво питай в някой магазин на фият за цени на различни части и ще си направиш сам извода така мисля че е най добрия вариянт
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Като бивш сиобственик на Пунто и настоящ на Браво и Брава, смятам че разликата е поносима, но все пак нещата са по - скъпи. Бих ти препоръчал вместо 1.4 да търсиш 1.2 16 V което за мен е по - добрия вариант ( имам и двете коли и мога да направя сравнение).
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        zgabrovski - а Bravoto трябваше ли толкова често да го водиш на лекар колкото пунтото - демек - ако частите му са по-скъпи, но е по-здраво и трябва по-рядко да ги сменям - мисля че е по-добрият избор?

        Коментар

        Working...
        X