Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магнетизатори ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Магнетизатори ???

    Магнетизатори за горивния и за въздушния поток - някой знае ли нещо по този въпрос?Ето някои от ползите (според линка http://aukro.gbg.bg/show_item.php?item=364101540#desc):1. Намаляване на разхода на гориво с 13-22% при запазване на същия стил на каране.2. Получаване на ефекта от високооктаново гориво при използване на по-евтино такова.3. Усилване на ускорението на всяка предавка с 15%.4. Увеличаване на мощността на двигателя - 16%.5. Утихване на работата на двигателя.6. Спокойна и равномерна работа на двигателя при всякакви обороти.7. Увеличаване на максималната скорост с ок. 14%.8. По-добра работа на разпръсквачите.9. Чисти свещи.10. Предотвратява се натрупването на нагари в двигателя.11. По-лесно запалване при ниски температури.12. Намаляване на загряването на турбо-компресорите и удължаване на техния живот.13. Значително удължаване на живота на двигателя и катализатора.14. По-добро изгаряне на канцерогенния бензен в бензина.15. Намаляне на вредните емисии от изгарянето от 50-80%. Елиминира се характерната лоша миризма, особено при дизелови автомобили и такива с АГУ.16. Лесен монтаж без нужда от допълнителни преработки - запазва се гаранцията при нови автомобили.17. Гарантирано дългогодишно използване без нужда от обслужване на магнетизаторите.Всичко на думи е супер, но има ли някой, който реално да се е сблъсквал с това чудо?Или някой нещо да е чувал за това? Споделете моля...

    #2
    Всичко като нарисувано,а пък на нито една нова кола не се слага фабрично. Въросният шедьовър му вървеше реклама още преди три години. Явно не са много балалайките дето ще повярват на тези щуротии.

    Коментар


      #3
      това ми звучи като наколенките на д-р Ливайн...баба ми си купи такива...баси тъпотията...поне за магнити да можеше да ги ползва да си събира кърфиците аз такова нещо не бих си сложил на колата...
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        Re: Магнетизатори ???

        maiska написа:
        Магнетизатори за горивния и за въздушния поток - някой знае ли нещо по този въпрос?.... Споделете моля...
        имаше предаване на ’Ловците на митове" посветено на тях.доста кадърно ги изтестваха.Резултата беше - НИКАКЪВ ЕФЕКТ от магнетизаторите .

        Коментар


          #5
          Имаше скоро такава подобна тема, но предлагания продук беше малко по-различен http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...%E8%F2Като всички реклами на ВС Телешоп не им вярвам!
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            kiselo написа:
            това ми звучи като наколенките на д-р Ливайн...баба ми си купи такива...баси тъпотията...поне за магнити да можеше да ги ползва да си събира кърфиците
            eeee колега, ти ме разби....

            Коментар


              #7
              Не знам колеги, но във форума на щкода се беше включил вносителя на тези чудеса. Предложи на някои да постави пробно , за негова сметка и ако няма ефект да го върне. Е намери се такъв човек с Шкода и са поставили.Отговора на човека:колеги вече съм с магнетизаторите и смея да твърдя,че наистина действат.много по-добре ускорява и е много по-пъргава колата,пък за разхода не знам още,тъй като магнетизаторите ги сложих преди 2 часа. поздрави!!!
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #8
                Danchojn написа:
                Не знам колеги, но във форума на щкода се беше включил вносителя на тези чудеса. Предложи на някои да постави пробно , за негова сметка и ако няма ефект да го върне. Е намери се такъв човек с Шкода и са поставили.Отговора на човека:колеги вече съм с магнетизаторите и смея да твърдя,че наистина действат.много по-добре ускорява и е много по-пъргава колата,пък за разхода не знам още,тъй като магнетизаторите ги сложих преди 2 часа. поздрави!!!
                внушението е голяма работа да знаеш...а и знаеш ли дали тоя въпросния не е някой екипен мишок...като тея бабета по "WC" телешоп
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  #9
                  И според мен е шарлатания.Малко научни факти:Кислородът във въздуха е под формата на молекули, които са изключително балансирани като електрически/магнитни заряди. Поради това, магнитните полета не оказват влияние брауновото(хаотично) движение на молекулите, за разлика от другите съставки на въздуха(който е около 2/3 азот),които се влияят от магнитни полета. В този сайт казват, че кислорода се зареждал отрицателно(намагнитвал)....Всички тези митове за магнитизатори тръгват от преди доста време когато във Формула1 са ползвали мотори с турбо.Тогава на изхода на турбината са поставяли електромагнит, който създава вихрово поле, което отклонява азота от нормалното му брауново движение, но не отклонява кислорода и позволява принудително пълнене с по-голямо количество кислород, отколкото е нормално за атмосферата. Един вид филтрация на въздуха от азота. Но всичко това умира с премахването на турбото от Формула1.А и това, че трябва да се ползва няколко месеца преди да се забележи ефект...
                  FIAT Brava 1.6 16v '97

                  Коментар


                    #10
                    kiselo написа:
                    това ми звучи като наколенките на д-р Ливайн...баба ми си купи такива...баси тъпотията...поне за магнити да можеше да ги ползва да си събира кърфиците аз такова нещо не бих си сложил на колата...
                    Или пък космодиска а?
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар

                    Working...
                    X